Синиця у спідниці• 23 ноября в 15:32

Кінець квітня - Вроцлав, Гданськ, Торунь чи Будапешт?

Буду мати тиждень відпустки, хочу з донькою 11 р в якесь з цих міст.
Де буде з дитиною цікавіше? Куди простіше доїхати і дешевше?
Рахувала потягами - якось дорого виходить :((
автор Синиця у спідниці • 23 ноября в 21:08
Ответ дляГрабля
Саме простіше і дешевше Будапешт + Відень. Київ-Чоп потяг десь 600 гр і електричка пряма до Будапешту десь 1000-1200 гр . 5 днів в Будапешті ( НьюЙорк кафе, Парламент, купальні, кораблик) + 2 дні Відень - дітям до 18 років вхід в музеї безкоштовно ( 2 години їхати, вокзал той самий що і прибуваєте, можна погуляти і ввечері повернутись). Але ще краще на 2 дні і Візейр Мілан (рейси 2-3 рази в день з Будапешту, квитки до 2000 грн)
по перше, з відповідей таке враження, що всі живуть в Києві...але ні.
По друге, квиток до Будапешту аж ніяк не 1000. А якщо 2000, то до Польщі таки дешевше мабуть
Грабля• 23 ноября в 21:34
Ответ дляСиниця у спідниці
Квиток з Чопу до Будапешту на електричку 900 гривень, їздила в квітні, купляла на сайті угорської залізниці. Якщо ви не з Києва - завжди є варіант добратись до Чопа чи Мукачево, а потім електричкою прямою до Будапешту. ( є купа відео блогерів як це зробити дешевше, а не прямим потягом). До Польщі завжди дорожче, а PKP intercity взагалі захмарні ціни, якщо ще десь їхати по Польщі. Але вам вирішувати.
автор Синиця у спідниці • 23 ноября в 21:37
Ответ дляГрабля
електричка з Чопу пряма чи пересадка у захоні?
Фіфачка• 23 ноября в 22:09
Ответ дляСиниця у спідниці
Львів - Перемишль - 700-1100 грн, Перемишль - Вроцлав - 106 злотих (1200 грн).
Польський контроль у Перемишлі - окреме ´´задоволення´´
Фіфачка• 23 ноября в 22:09
Ответ дляСиниця у спідниці
Ужгород - Будапешт - прямий, без пересадки в Захоні - 1200 грн.
Чоп - Будапешт - пересадка в Захоні
Грабля• 23 ноября в 22:27
Ответ дляСиниця у спідниці
Пряма в 9 ранку, без пересадок ( дуже класна електричка, після кордону підʼєднають вагон ресторан і час летить приємно;) https://www.mavcsoport.hu/en тут можете і на Відень купити - але обовʼязково роздрукуйте квитки.
Грабля• 23 ноября в 22:31
Якщо купляєте квиток за 2 місяці - ще дешевше. Будапешт і Відень прекрасні
Фіфачка• 23 ноября в 22:54
Ответ дляГрабля
У цьому ресторані жахлива кава, але час і правда летить швидше після його під´єднання