Аноним_1857• 23 ноября в 20:38

В кого в дітей в класі є діти з аутизмом? як діти реагують на цих дітей?

Ситуація така ,що в нас в класі є дівчинка з аутизмом , 4 клас, мама дитини не хоче розповсюджувати, що це аутизм . Діти бачать дивну поведінку і десь це сприймають як дурачєство , що дитина просто прикалується і ти пояснюєш дитині, що просто дитина трішки інша , але теж коли повністю не пояснюєш причину дитина не до кінця розуміє. І я не хочу , щоб з моїх вуст розповсюдилась ця інформація і якось нашкодила їх родині . Дитина може просто попригати , повторювати одне й те саме , або там стукати себе по голові рукою , якщо щось не розуміє, діти сміються над цими витівками і вже були ситуації, що мама дівчинки з образою сприймає, що сміються над дитиною , в кого є подібний досвід ? Як вирішуєте це в класі і тд ? Бо одне діло , коли звичайні діти посміялись один над одним , поприкалувались і трохи інша ситуація з особливим дітьми .
Xвостокрутелка• 23 ноября в 21:02
Ответ дляТримбулька
Неправда, если в 4классе ребенок может без тьютора то он и не нужен. Если бы ситуация была критичная, школа бы дожала маму чтобы она что-то делала. А так ребёнок учится по общей программе и без тьютора, у неё есть все шансы на успех
На какой успех? Укрепиться в мысли, что все вокруг враги? Мучать собственного ребенка прибыванием там, где с ним попросту не знают как общаться? Дать норматипичным детям понять, что нетакого можно высмеивать и по? В чем успех? Где интеграция и принятие, где взвимодействие?
автор Аноним_1857 • 23 ноября в 21:03
Ответ дляХата на мати
Вам явно скучно живётся, если вы решили хранить чужие, нафиг вам не нужные, тайны. При этом не объясняя непонятные моменты собственному ребёнку.
Причому тут те , що я вирішила зберігати цю таємницю ? Я не випитувала про цю таємницю в людей , так вийшло , що мені про це розповіли , чи мені треба було вуха закрити ? Звісно мені шкода батьків дитини , бо я нормальна людина
Чи впливає це на навчання? Звісно , бо дітям смішно , що дитина вигукує щось , повторює одне й те саме , може попригати просто встати
Діти підхоплюють і собі давай повторювати , пригати
Дитина не відчуває сили , може випадково штовхнути , але боляче , дитину можуть штовхнути у відповідь , типу дати здачу , батьки починають сердитись , що їх же дитина це робить не спеціально і тд
автор Аноним_1857 • 23 ноября в 21:04
Ответ дляДюймовочка
А вы своему ребенку не можете объяснить, что есть разные люди и так же есть такт, воспитание, чтобы делать вид, что не замечаешь, как кто-то «гонит беса»?
Можу і пояснюю , але коли їх стадо і вони починають підхоплювати ці приколи , то слова мами швидко забуваються
Я_и_моя_собака• 23 ноября в 21:05
У моего ребенка в классе есть инклюзивный мальчик, у него дцп и он классный, мой сын дружит с ним, помогает все время, я только за за социализацию таких детей, но агрессия… сложный вопрос, комфортно должно быть всем детям
Дівчина Гілмор• 23 ноября в 21:06
От мені цікаво. Як таку дитину нейровідмінну не відправили на комісію ще в садочку та в початкових класах. Це вже 4 клас, невже раніше не було проблем з поведінкою?
Заикальница• 23 ноября в 21:06
Ответ дляЩебетуха
Нормотипові шкодять частіше оточуючим ніж діти з особоивими освітніми потребами
С чего это вы так подумали? С чего вы недообследованных к здоровым приписываете
Щебетуха• 23 ноября в 21:07
Ответ дляАноним_1857
Ну не розповідайте мені що я не в курсі , я це знаю , причому від тата дитини , просто так вийшло , що він мені розповів , в дитини є група інвалідності
Але так мені довірили цю інформацію я не хочу її розносити і казати навіть дитині
Але моя дитина не завжди розуміє чому дитина себе так веде в дальність дітей це сприймають як прикалування, типу дитина гоне біса
Дивина, мама не розповідає, вчитель знає і мовчить, бо в змові, татусь вам виклав всю інфу. Дитина має інвалідність, а школа офіційно про це не в курсі. Досить казки вигадувати
Тримбулька• 23 ноября в 21:07
Ответ дляXвостокрутелка
А какой толк от тёти которая сидит с ней на уроке и тыкает пальцем что писать. На этом всё. Именно находясь в инклюзивном обществе с толерантными детьми, есть шанс что она найдет друзей,научится жить самостоятельно +-. Она учится по общей программе, значит у нее норм интеллект. Конечно с такими людьми как вы, успеха быть не может
Щебетуха• 23 ноября в 21:08
Ответ дляЗаикальница
Про необстеженість це ви про себе?
автор Аноним_1857 • 23 ноября в 21:11
Ответ дляЩебетуха
Директор школи знає , батьки багато чого роблять для школи , тому ніхто і не розповсюджує інформацію, яку вони не хочуть розповсюджувати
Щебетуха• 23 ноября в 21:12
Ответ дляАноним_1857
Якщо у дитини інвалідність, то це офіційно зафіксовано в школі! Діагнози ніхто не має права оприлюднювати,взагалі то! Значить ця дитина може навчатися в школі!
сою не люблю• 23 ноября в 21:14
У нас в классе двое таких детей. Я своему прямо сказала что эти детки нездоровы и нельзя ни обижать ни смеяться и ещё что-то.
автор Аноним_1857 • 23 ноября в 21:14
Ответ дляЩебетуха
А я десь написала , що дитина не може навчатись ? Може і навчається
Тьютора нема , батькам іншим ніхто діагнози не афішує і не ведуться розмови як поводитись з такими дітьми
Тому і викликає така ситуація, коли діти не розуміють , що коїться і тд
Xвостокрутелка• 23 ноября в 21:16
Ответ дляТримбулька
Тетя не тыкает где писать. А обьясняет на понятном уровне что происходит самому ребенку и окружаюшим детям. Эта же тетя корректирует повндение подрпечного и окружающих по отношению к нему. Учит правилам ызаимодефствия, оказывает психологическую поддержку и постепенно выводит ребенка на тот уровень общественной самостоятельности и взаимодействия, какой возможен.
Щебетуха• 23 ноября в 21:19
Ответ дляАноним_1857
Не всі діти з освітніми потребами потребують тьютера! Розрулювати такі ситуації має класний керівник, а батьки дома мають пояснювати, що люди в цьому світі є різні, хтось має поганий зір і носить окуляри, хтось має зайву вагу через проблеми зі здоров´ям, хтось ДЦП, хтось не має кінцівок (що в наш час нажаль стає частим явищем). Ви,як мама, маєте в першу чергу з малечку вчити дитину з повагою відноситися до інших. Мені взагалі незрозумілий посил вашої теми
Xвостокрутелка• 23 ноября в 21:24
Ответ дляДівчина Гілмор
На комиссию нельзя отправить. Комисия -это желание и выбор родителей
автор Аноним_1857 • 23 ноября в 21:30
Ответ дляДівчина Гілмор
Були і раніше проблеми з поведінкою
В садочках їх затюкували через діагноз і вони міняли садочки ,бо інші вважали , що їх дитині не місце зі звичайними , тому не хочуть більше афішувати діагноз
Мотористка• 23 ноября в 21:35
Ответ дляАноним_1857
Є взагалі батьки не згоджуються з діагнозом.В мене подруга прийняла це все в років 13.До того всі були не праві,діагноз не вірний,все переросте.А потім де тільки не соціалізовувала,заспокоїлася і забрала додому.Сил вже нема,найняла няню і сидять дома,числиться онлайн в оптимі.
Тримбулька• 23 ноября в 21:52
Ответ дляXвостокрутелка
В теории, а по факту ничего этого нет
сладкий_ноябрь• 30 ноября в 09:24
Ответ дляФФФФристайла
Ніякого аутизму там немає. Максимум - РАС.
А рас це не аутизм? :)))