Проработник• 24 ноября в 10:27
Я не встигла насолодитися дитинством першої доньки
Яка я була дурна..
В рік дитини вийшла на роботу, була молода, заробляла гроші
Я приходила ввечері додому.. дитина була з бабусею.. і так цілий рік
Через рік я народила сина і була вже з ним, а старша донька мені здавалась вже дорослою.. хоча їй всього 2 було((
Яка я була дурепа що більше часу приділяла меншій дитині
Тепер їй 12 і я не можу збагнути куди пролетів час? Я не встигла насолодитись першою дитиною, приділити їй достатньо уваги
Мені так шкода її
Вже час не повернеш((( так шкода що я вийшла на роботу, шкода що я не доцілувала її (
Мені так шкода її
Бутербродница• 24 ноября в 10:30
Емоційно я вас розумію, але почуття провини є дуже руйнівним і в першу чергу не для вас, а для старшої доньки. Постарайтеся його пропрацювати чи хоча б осмислити
Позитивна• 24 ноября в 10:31
А який сенс ниття?
Не втрачайте більше часу,бо буде 20 і своя сімʼя в доньки.
Бутербродница• 24 ноября в 10:31
Ответ дляСережкинаЯ
Собачку заведите, целуйте до упаду.
Я хом´яка завела для таких цілей :)))
Дітям в 18 і 16 з мамою вже цілуватися нецікаво
Проработник
• 24 ноября в 10:31
Ответ дляБутербродница
Так
Зараз ми багато часу проводимо разом
Але мені шкода того минулого
Вона потребувала любові, а я все віддавала меньшій дитині(
Зараз ми багато часу проводимо разом
Але мені шкода того минулого
Бибер-анонимер• 24 ноября в 10:33
В мене уже дорослі діти.
І якось я зрозуміла, що зовсім не пам´ятаю перших десять років свого старшого сина.
Це були 90-ті роки і тоді даже фото зробити було проблематично.
Сина народила це під час навчання в ВУЗі. Захист диплома, перша робота, вибудовування кар´єри. З сином сиділа бабуся. А мене ніколи не було вдома.
Другого сина вже з чоловіком виховували самі.
Бутербродница• 24 ноября в 10:33
Ответ дляПроработник
Так
Зараз ми багато часу проводимо разом
Але мені шкода того минулого
Зараз ми багато часу проводимо разом
Але мені шкода того минулого
У мене теж погодки і навпаки, малий теліпався в слінгу і ріс як бур´ян, поки я зі старшою займалася, бо вона як дитина була вимогива, а син - ні :) повірте, мамі завжди знайдеться за що картати своє серце, якщо захочеться.
Гарантую неперелевки• 24 ноября в 10:34
Поговорите с ней, хватало ли внимания. И с позиции, зато сейчас я могу для тебя то и это. И это чувство вины вам мешает, надо избавится.
Мы не можем изменить прошлое, мы можем сделать сейчас лучше и качественнее. У вас ещё есть время. Любовь родителей и принятие нужно всегда
черная мамба• 24 ноября в 10:34
12 це ще мала дитина, не втрачайте час і далі шукайте спільні інтереси
Гарантую неперелевки• 24 ноября в 10:35
Работайте над вашими отношениями сейчас. Общие дела, хобби, внимание, хвалите. Все будет хорошо
Мій не такий• 24 ноября в 10:36
Дочка краще пам´ятатиме якісно проведений час з мамою у 12 ніж у 2 роки. Ще маєте можливість наздогнати: ходіть разом до магазинів, на массаж, до салонів, у кіно, до кав´ярень.
Пластилин_Колец• 24 ноября в 10:40
Я теж свого малого до 2 років мало обіймала і цілувала,дуже шкодую. Він спокійно сидів і у ліжечку і у візку,спав теж окремо з народження,на руки не просився. Зараз йому більше 3х,намагаюсь тепер це компенсувати. Знаходити час на нього, гратися,читати разом,розмовляти. Не виключаю у себе якийсь нервовий розлад,бо місяців 8 перших я взагалі не пам´ятаю що було.
дамаАмстердама• 24 ноября в 11:05
Авторе, не виніть себе. Ви зробили так як ви могли на той момент. Можливо так вас виховали, адже раніше саме такі були часи. Моя мама мене віддала у пів року бабусі, коли я стала підлітком, то шукала спілкування саме з мамою, але вона була недоступна, вела себе як дитина. Їй не хотілося зі мною взагалі бачитися (навіть зараз сфокусована на своєму житті). Так і виросла я все життя у бабусі.
Ви ж зараз маєте можливість, у найважливіший для дівчинки вік, турбуватися про неї, вчити дівочим штучкам. Все у вас буде добре, у вас добрі наміри і відкрите серце. Доньці повезло дуже ❤️
Кружите меня,кружите• 24 ноября в 11:35
ой, автор, да у всех так
и, кстати, мама нужна и в 12 и 40, вы можете быть такой мамой? В ее 30 вы будете жалеть, какой дурепой были в ее 12. Детьми не наслаждаться нужно, а учиться соотвествовать роли родителя в любом их возрасте
Божий одуванчик• 24 ноября в 13:07
Та успокойтесь вы, ваша дочка никаких ваших цемок до 2 лет точно не помнит и не страдает от этого. Целуйте ее сейчас, или вам обязательно в попку и пяточки?
Мне вообще самый кайф с детьми-подростками. Особенно со старшим. Мы с ним часами просиживали за беседами о жизни. Младший более закрытый плюс его конек - спор. Тоже интересно, хотя и выбешивает временами.
А их пасочки и какули мне были скучны. Я вообще с 3 месяцев старшего няню взяла и на работу вернулась.
Квітка папороті• 25 ноября в 12:59
Ответ дляПозитивна
А який сенс ниття?
Ой, то есть такие люди-артисты погорелого театра, на публику голосят и волосы на себе рвут, а за закрытой дверью продолжают творить ту же дичь.