Проработник• 24 ноября 2025

Я не встигла насолодитися дитинством першої доньки

Яка я була дурна..
В рік дитини вийшла на роботу, була молода, заробляла гроші
Я приходила ввечері додому.. дитина була з бабусею.. і так цілий рік
Через рік я народила сина і була вже з ним, а старша донька мені здавалась вже дорослою.. хоча їй всього 2 було((
Яка я була дурепа що більше часу приділяла меншій дитині
Тепер їй 12 і я не можу збагнути куди пролетів час? Я не встигла насолодитись першою дитиною, приділити їй достатньо уваги
Мені так шкода її
Вже час не повернеш((( так шкода що я вийшла на роботу, шкода що я не доцілувала її (
пані Солоха• 24 ноября 2025
Родите третью
СережкинаЯ• 24 ноября 2025
Собачку заведите, целуйте до упаду.
Бутербродница• 24 ноября 2025
Емоційно я вас розумію, але почуття провини є дуже руйнівним і в першу чергу не для вас, а для старшої доньки. Постарайтеся його пропрацювати чи хоча б осмислити
Позитивна• 24 ноября 2025
А який сенс ниття?
Не втрачайте більше часу,бо буде 20 і своя сімʼя в доньки.
Бутербродница• 24 ноября 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Собачку заведите, целуйте до упаду.
Я хом´яка завела для таких цілей :)))
Дітям в 18 і 16 з мамою вже цілуватися нецікаво
автор Проработник • 24 ноября 2025
Ответ дляБутербродница
Так
Зараз ми багато часу проводимо разом
Але мені шкода того минулого
Вона потребувала любові, а я все віддавала меньшій дитині(
Бибер-анонимер• 24 ноября 2025
В мене уже дорослі діти.
І якось я зрозуміла, що зовсім не пам´ятаю перших десять років свого старшого сина.
Це були 90-ті роки і тоді даже фото зробити було проблематично.
Сина народила це під час навчання в ВУЗі. Захист диплома, перша робота, вибудовування кар´єри. З сином сиділа бабуся. А мене ніколи не було вдома.
Другого сина вже з чоловіком виховували самі.
Бутербродница• 24 ноября 2025
Ответ дляПроработник
Так
Зараз ми багато часу проводимо разом
Але мені шкода того минулого
У мене теж погодки і навпаки, малий теліпався в слінгу і ріс як бур´ян, поки я зі старшою займалася, бо вона як дитина була вимогива, а син - ні :) повірте, мамі завжди знайдеться за що картати своє серце, якщо захочеться.
Гарантую неперелевки• 24 ноября 2025
Поговорите с ней, хватало ли внимания. И с позиции, зато сейчас я могу для тебя то и это. И это чувство вины вам мешает, надо избавится.
Мы не можем изменить прошлое, мы можем сделать сейчас лучше и качественнее. У вас ещё есть время. Любовь родителей и принятие нужно всегда
черная мамба• 24 ноября 2025
12 це ще мала дитина, не втрачайте час і далі шукайте спільні інтереси
Гарантую неперелевки• 24 ноября 2025
Работайте над вашими отношениями сейчас. Общие дела, хобби, внимание, хвалите. Все будет хорошо
Мій не такий• 24 ноября 2025
Дочка краще пам´ятатиме якісно проведений час з мамою у 12 ніж у 2 роки. Ще маєте можливість наздогнати: ходіть разом до магазинів, на массаж, до салонів, у кіно, до кав´ярень.
Знаю бакси• 24 ноября 2025
Недоколихане
Пластилин_Колец• 24 ноября 2025
Я теж свого малого до 2 років мало обіймала і цілувала,дуже шкодую. Він спокійно сидів і у ліжечку і у візку,спав теж окремо з народження,на руки не просився. Зараз йому більше 3х,намагаюсь тепер це компенсувати. Знаходити час на нього, гратися,читати разом,розмовляти. Не виключаю у себе якийсь нервовий розлад,бо місяців 8 перших я взагалі не пам´ятаю що було.
Мамина корзиночка• 24 ноября 2025
Шкода що всі часовороти в Хогвартсі знищили.
Лгин• 24 ноября 2025
Вы все можете ещё догнать
дамаАмстердама• 24 ноября 2025
Авторе, не виніть себе. Ви зробили так як ви могли на той момент. Можливо так вас виховали, адже раніше саме такі були часи. Моя мама мене віддала у пів року бабусі, коли я стала підлітком, то шукала спілкування саме з мамою, але вона була недоступна, вела себе як дитина. Їй не хотілося зі мною взагалі бачитися (навіть зараз сфокусована на своєму житті). Так і виросла я все життя у бабусі.
Ви ж зараз маєте можливість, у найважливіший для дівчинки вік, турбуватися про неї, вчити дівочим штучкам. Все у вас буде добре, у вас добрі наміри і відкрите серце. Доньці повезло дуже ❤️
Кружите меня,кружите• 24 ноября 2025
ой, автор, да у всех так
и, кстати, мама нужна и в 12 и 40, вы можете быть такой мамой? В ее 30 вы будете жалеть, какой дурепой были в ее 12. Детьми не наслаждаться нужно, а учиться соотвествовать роли родителя в любом их возрасте
Божий одуванчик• 24 ноября 2025
Та успокойтесь вы, ваша дочка никаких ваших цемок до 2 лет точно не помнит и не страдает от этого. Целуйте ее сейчас, или вам обязательно в попку и пяточки?
Мне вообще самый кайф с детьми-подростками. Особенно со старшим. Мы с ним часами просиживали за беседами о жизни. Младший более закрытый плюс его конек - спор. Тоже интересно, хотя и выбешивает временами.
А их пасочки и какули мне были скучны. Я вообще с 3 месяцев старшего няню взяла и на работу вернулась.
Квітка папороті• 25 ноября 2025
Ответ дляПозитивна
А який сенс ниття?
Ой, то есть такие люди-артисты погорелого театра, на публику голосят и волосы на себе рвут, а за закрытой дверью продолжают творить ту же дичь.