Гарнюнька• 24 ноября в 11:18

По слідам теми… а ви труси з чим перете?

Я всю одежу, джинси, шкарпетки і труси все разом перу. Цікаво як у вас? По часу півтори години виходить
Форточка• 24 ноября в 11:31
Ответ дляИванка Бур
Сейчас во время отключения света выбирать вообще не приходится. Хоть бы одну стирку успеть провернуть в машинке. Поэтому все вместе сейчас.
Светлые - руками. Я не падаю в обморок от ручной стирки как многие Советчицы.
Не бачити сенсу і втрачати свідомість, різні речі
ЕлькиПальки• 24 ноября в 11:31
Ответ дляСмячиком
Це ж скільки їх збирати потрібно
Місяць 😅
Я матуся, мені можно• 24 ноября в 11:34
Ответ дляЗайканалужайке
А шож так муж недогодив, за шо так з ним? А як носкова бактерія запригне до його пісюна? А він тим пісюном в вашу пісічку- квіточку після банних полотєнєц?
Еееех шо ж буде!!!
По-перше, це все переться все ж таки. По-друге, він охайний і все те змінює щодня і регулярно миється. По-третє, перед с*ксом ми обов´язково миємо ті місця (і після - теж).
Зайканалужайке• 24 ноября в 11:39
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Так а шож труси його не достойні пратись з вашими?
Ща как дам• 24 ноября в 11:43
Я - оптимізатор)
В мене прання збирається весь тиждень і є 3 загрузки: світле, темне і постільне/рушники.
Окремо прати труси не буду,бо це всю неділю тільки це і робити треба.
+ ми закордоном.
Електрика тут дорога, тому я все збираю тиждень і в неділю по низькому тарифу 3 повні завантаження
Безсовісна кума• 24 ноября в 11:42
Сортую по кольорах - кольорове, темне+джинс, біле. Окремі стірки - постіль+ рушники, кухонні рушники, пуховики/куртки, шерсть/кашмір, шовк, ганчірки для прибирання, взуття.
Мerida• 24 ноября в 11:42
У меня классная стиралка. Все на разных режимах.Полотенца - у нас это 2-3 дня. Уже гора.
Постель. Раз в неделю с 2х двухспальных кроватей.
Домашняя одежда- мегяю каждый день. Шорты и футболка уже в стирке значит.
Футболки и все нательное, нсли куда-то иду, второй раз не надеваю. В стирку. Так же и сын и муж.
Одежду малыша и его постельное стираю отдельно, потому что у него свой порошок пока.
Тролю як можу• 24 ноября в 11:45
Мало того, я грязное белье держу в машинке до стирки, стирать отдельно уже нет смысла.
Усатая полосатая• 24 ноября в 11:46
Я делю по категориям стирку,деликатное и хлопок
Всех анонимов аноним• 24 ноября в 11:50
ну явно не з джинсами, бо ношу лише світлі...Перу разом з футболками, майками. піжамою. Джинси і шкарпетки перу разом і не по 1 парі. зібрала 2-3 і попрала.
Зайканалужайке• 24 ноября в 11:56
Ответ дляТролю як можу
І я, я думаю що ті різнопральщиці теж. Ну де вони тримають;
Труси мужа отдельно
Носки цього недостойного человека отдельно!
Свої труси отдєльно, джинси отдєльно
Пацака-задирака• 24 ноября в 12:00
Ответ дляЗайканалужайке
Еееех шо ж буде!!!
Ржу, добре, що сама вдома, бо рідні визвали б санітарів)))
Пригощаю кашею• 24 ноября в 12:15
Ответ дляМастер Пис
А чорні труселя?)
С тёмными вещами
Я матуся, мені можно• 24 ноября в 13:52
Ответ дляЗайканалужайке
Бо мої світлі, а його -темні.