Попихтю та й годі• Изменено 24 ноября в 13:17
До сестри чіпляються чоловіки
Чому до сестри чіпляються чоловіки, не зважаючи на те, що вона в шлюбі та нічого не робить провокуючого?
У нас з сестрою невеличкий магазин запчастин. Працюємо з нею разом. І ось, помітила таку тенденцію, що до сестри завжди чіпляються чоловіки. Це можуть бути покупці, постачальники, торгові агенти. Сестра заміжня, відверто не поводиться. Їй і самій не подобається зайва увага від чоловіків. Вона ще й дуже м´яка за характером, я вже втомилась всіх посилати замість неї.
САМ_ТАКОЙ• 24 ноября в 13:43
А доход тоже сестра больше приносит. Или в чем тянет на себе.
У вас может там контингент такой простой, развязный, отсюда и подкатывают
Попихтю та й годі
• 24 ноября в 13:44
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Дохід приблизно однаковий, але вона більше працює. Але на сестрі будинок, прибирання, готування. Контингент у нас різний))
Невидимка• 24 ноября в 13:53
Ответ длякотопёс
Потому что виктимность чуют, она очень видна, поверьте
Во взгляде, жестах, походке даже
Такие мягкие на уровне подсознания считываются как лёгкая мишень
С ними можно делать что угодно
Всё очень просто
Во взгляде, жестах, походке даже
С ними можно делать что угодно
Всё очень просто
А еще пристают к ресурсным: активным, веселым, доброжелательным
котопёс• 24 ноября в 14:41
Ответ дляНевидимка
Ну, не знаю, не замечала
Наоборот ресурсные свои ресурсы берегут )
И отпор дают спокойно
Это как вода и камень
А такие, что и туда и сюда и там и сам, которые пытаются для асх и всё - да, это жертвы, сразу видно их
И отпор дают спокойно
Это как вода и камень
Невидимка• 24 ноября в 15:00
Ответ длякотопёс
Ну, не знаю, не замечала
И отпор дают спокойно
Это как вода и камень
И отпор дают спокойно
Это как вода и камень
Есть ресурсные, которые еще не научились делать лицо кирпичом и посылать мудаков сразу