220В• Изменено 24 ноября в 13:08
Жінки які не готують. Як до цього ставиться ваш чоловік
А в кого діти? Як що працюєте , то можно ще заготовки робити на вихідних. Мужчини любят поїсти, це жінкам йогурт и авокадо в рот ,ось і все досить. А дітей також кормити треба.
Я готувала собі до того як вийшла заміж, народила дитину. всеодно готувати для дитини, для себе. То можна вже й чоловіка нагодувати.. тем паче він ваш захистень
Коржик• 24 ноября в 13:09
мені йогурта мало, я люблю поїсти, чоловік готовить борщ, біляші, на тиждень готує на вихідних
Эскиз бесконечности• 24 ноября в 13:10
Я свого ні першого, ні другого не годувала.
А що і кого конкретно ваш зараз захищає?
Кофе в лобби• 24 ноября в 13:10
Нормально относится, раньше готовила как подорванная. Потом с возрастом попустило
Эскиз бесконечности• 24 ноября в 13:10
Ответ дляКоржик
Молодець.
А автор свого захищає від кухні
220В
• 24 ноября в 13:10
Ответ дляЭскиз бесконечности
Мене ,якщо що завжди захистить
Да і нормально годувати свою бусю
220В
• 24 ноября в 13:10
Ответ дляКофе в лобби
А чоловік що їсть
220В
• 24 ноября в 13:11
Ответ дляКоржик
А вы повна? Це для чоловіка любе тіло ок. А жінка не повинна бути жральним пілесосом
Брюнетка в Мармеладе• 24 ноября в 13:12
Муж стал готовить)
Мы две крайности. Мне все равно, что есть, но чтоб было красиво. Красивая посуда, нарезка и тд. Мужу побоку декорации, хоть топором наруби и в пластиковых тарелках дай. Потому мы поделили обязанности: он готовит, я - тарелки покупаю.
Луноходик_Ик• 24 ноября в 13:12
Ответ для220В
Всмысле? Кому нужен пузырь на ножках.
220В
• 24 ноября в 13:12
Ответ дляЭскиз бесконечности
Молодець.
А автор свого захищає від кухні
Він втомлюється. А я заробляю менше . Моя 3п 25 тис , його 30
Эскиз бесконечности• 24 ноября в 13:12
Ответ для220В
Мене ,якщо що завжди захистить
Да і нормально годувати свою бусю
Моя буся зараз на сході
Непозбувна Бентега• 24 ноября в 13:12
Лично мое мнение (можете лепить теток, только подтвердите мое предположение) - женщина у которой есть семья (с детьми или без) обязана готовить. Нет оправдания тому, что она не готовит. Это не обязательно должно быть первое, второе и компот или какие-то изысканные блюда, но когда муж и дети питаются бутербродами - это позор
Коржик• 24 ноября в 13:12
Ответ для220В
не знаю, я 55 кіло
на советчіце думки розділяються на цей рахунок
220В
• 24 ноября в 13:13
Ответ дляЛуноходик_Ик
Всмысле? Кому нужен пузырь на ножках.
Для чоловіка зовнішність на 100 місті
НеВРотик• 24 ноября в 13:13
Йогурт і авокадо то таке просто не думала що це їдою вважають, ще б сказали що хлібці і крабові палочки то обід
Эскиз бесконечности• 24 ноября в 13:14
Ответ для220В
Мізки в декреті наче ж не мають витікати?
Чи я помиляюся?
Луноходик_Ик• 24 ноября в 13:14
Ответ для220В
Для чоловіка зовнішність на 100 місті
Ну это для вас может любой крокодил сойдёт. Но не все мечтают о Квазимодо
220В
• 24 ноября в 13:14
Ответ дляНепозбувна Бентега
100%, зараз жінки любят тільки себе. Знайшли відмовку, що працюють, раніше все робили для сім´ї, зараз одні понти. До сліз жалко їх сім´ї
220В
• 24 ноября в 13:15
Ответ дляКоржик
не знаю, я 55 кіло
Якщо нище 170 то повновата
Зашла на 5минут• 24 ноября в 13:15
Дитина виросла моя, живе окремо. В нас спільних дітей немає.
Він 100кг, я- 50кг. Готую максимум це гречку зварити, мʼясо запекти. Мама його дає консервацію, або купуємо. Супи він варить. Омлет можу зробити, або він зробить. Часто купує готову їжу .
Він знав, що я біля плити стояти не буду, його це влаштовує
Луноходик_Ик• 24 ноября в 13:15
Ответ дляЭскиз бесконечности
Чи я помиляюся?
Да это оголодалый захистень и пишет. Под тётку косит.
220В
• 24 ноября в 13:15
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я люблю за душу
Зашла на 5минут• 24 ноября в 13:18
Ответ для220В
А чому це для чоловіка любе тіло ок?
В мене високий, спортивний мені іншого не потрібно. Я не готова на пузатого
неДодекаэдр• 24 ноября в 13:18
Ответ для220В
Какая вы сердобольная, однако 😢
Мальчун-задирун• 24 ноября в 13:18
Ответ для220В
Мене ,якщо що завжди захистить
Да і нормально годувати свою бусю
Буся у меня сыночек. А муж сам готовит. На всех))) иногда вместе готовим