к.Буланова• 24 ноября в 18:37

Чи можна платити податки ФОП на перед?

Хочу зараз заплатити за жовтень і листопад, а потім подати річний звіт доплатити різницю. Так можна? Що тоді вказувати в призначені платежу? Сплата ЄП за жовтень та листопад 2025?
MacOS-ница• 24 ноября в 18:42
3 група? можна
автор к.Буланова • 24 ноября в 18:46
Ответ дляMacOS-ница
3 група? можна
Так, 3 група. Писати в призначенні за який період чи просто сплата ЄП?
Міряно-переміряно• 24 ноября в 18:56
нужно! они даже звонят и просят!)
Лукава_Кiшка• 24 ноября в 19:04
Звичайно можна, хто вам заборонить? ДПС буде тільки рада. Пишіть за 4 кВ. 2025
Контрольница• 24 ноября в 19:06
а 2 группа можно?
Лукава_Кiшка• 24 ноября в 19:09
Ответ дляКонтрольница
а 2 группа можно?
Всім можна, буде переплата.