Пффф 100%• Изменено 24 ноября в 15:42
Вчасно каса, як фіскалізуєте розетка пей?
Дівчата, підкажіть, будь ласка, як ви фіскалізуєте замовлення з відомого сайту, коли оплата надходить через розетка пей? Вручну чи всеж таки можна налаштувати інтеграцію? Знайшла тільки як налаштувати, якщо покупка за допомогою функції ’купити з розетка пей’, а ось якщо це оформлена на сайті з безпечною оплатою - то тільки вручну це роблю, що не зручно
Пффф 100%
• 24 ноября в 16:00
Поки чекаю відповіді від них. А покупець чекає своє замовлення від мене