Папина дочка• 24 ноября в 18:46
Питання про Гугл гаманець
До гаманця була додана карта. Тепер хотіла додати ще одну, але не виходить. Пише що обмежено дії, так як потрібно для ідентифікації особи надати фото паспорту? Зараз взагалі не можу і попередньо доданою картою сплачувати, профіль заблоковано.Чи походили вам такі повідомлення і чи безпечно це? Дякую
Тихомандражная• 24 ноября в 18:56
У меня подобное было из-за донецкой прописки, заблокировали профиль. Я вела переписку и меняла адрес
Папина дочка
• 24 ноября в 19:01
Ответ дляТихомандражная
Та ніби прописка не змінювалася. Нічого не мінялося. Просить фото для ідентифікації. І ніяк не можу знайти як зв´язатися з службою підтримки ((
Тихомандражная• 24 ноября в 19:02
Ответ дляПапина дочка
Зайдите в свой гугл аккаунт, там должна быть служба поддержки
Папина дочка
• 24 ноября в 19:12
Ответ дляТихомандражная
Дякую. Ніби знайшла
Ооо, знайомо. Так мій чоловік хотів, щоб я додала його картку ПБ до себе в гаманець, але не Гугл (Епл), щоб розраховуватись в Україні. І ніфіга, картку заблокувало, писав в чат-підтримку то потрібна була відео ідентифікація. Підключали роумінг та розмовляв і все підтверджував з консультантом.
Короче, ти не можеш додати свою особисту карту до іншої людини в гаманець, якщо вона вже є в твоєму гаманці. Двічі думали що це мошейніки та блокували карту - сюр.