Примарочка• 25 ноября в 10:57

В Киеве бабка не пускала в убежище мать с ребёнком!

В Киеве во время тревоги тетка не пускала мать с маленьким ребенком в бомбоубежище. Когда говорят о Голодоморе , то забывают, что тогда было точно также. Своими руками свои душили своих.
https://www.facebook.com/share/v/1BTKxstEq7/
Люди, будьте людьми!
Чья .... на видео?!
Natal_ka91• 26 ноября в 12:35
Ответ дляТихомандражная
Пишу всім тим хто вважає бабку правою. Чому зрізали двері з усіх кімнат у цьому укритті після цього інциденту? Чому бабку оштрафували? А? Тому що те що вона робила це свавілля. Юридично права мати з дитиною, що і потрібно було довести. А тепер зійдіть своїм ядом, що ви тут трохи не розірвали тих, хто вам пояснював, що юридично права мама з дитиною.
Юридично і потужні праві. Але це не означає що вони все роблять правильно. Конфлікт можна було вирішити спокійно, можливо, якби мама спокійно попросила, все було інакше. Але це ж треба було як базарна баба орати, навіть не звертаючи увагу на дитину в істериці і плачі
Natal_ka91• 26 ноября в 12:34
Ответ дляТихомандражная
Питання вирішено на користь мами з дитиною, двері зрізані, на бабку накладено штраф, а ви і далі захищайте свавілля неадекватів
Я хочу почути сторону бабки, а не тільки істеричної особи з відео.
Тихомандражная• 26 ноября в 12:35
Ответ дляNatal_ka91
Напевно перше прохання було спокійне, а Буча почалася після того як її туди не пустили
Natal_ka91• 26 ноября в 12:35
Ответ дляТихомандражная
Не факт💁‍♀️
Тихомандражная• 26 ноября в 12:36
Ответ дляNatal_ka91
Подивіться новини там все є і бабка в тому числі зі своїми поясненнями
Тихомандражная• 26 ноября в 12:36
Ответ дляNatal_ka91
Не факт💁‍♀️
Це лише ваші і мої здогадки
Natal_ka91• 26 ноября в 12:36
Ответ дляТихомандражная
Комору звільнили, мешканці забрали дивани і інше майно. Тепер хай іде і покращує умови для себе, а також забезпечить себе комфортом під час тривоги. Чомусь інші могли сидіти спокійно, не претендуючи на чужий диван.
Natal_ka91• 26 ноября в 12:38
Ответ дляТихомандражная
Новини слухати - як телемарафон. Розкажуть все як їм вдобно. Це ж який хайп, мама з дитиною. Знаю бо працювала у цій сфері
Тихомандражная• 26 ноября в 12:39
Ответ дляNatal_ka91
Куди вони їх забрали? Якщо бабка казала що то всі дивани знайдені і притягнуті з мусорок
Тихомандражная• 26 ноября в 12:40
Ответ дляNatal_ka91
Згідно вашої логіки бабка також бреше, бо її показали в новинах? То подивіться що каже бабка особисто
Тихомандражная• 26 ноября в 12:42
Ответ дляNatal_ka91
Місце у загальному сховищі не може бути заброньовано конкретно під когось, розумієте? Таке можливо лише у власному сховищі ОСББ по домовленості з сусідами
Natal_ka91• 26 ноября в 12:51
Ответ дляТихомандражная
Новини могли подати так, як їм зручно
Natal_ka91• 26 ноября в 12:52
Ответ дляТихомандражная
Ну все, тепер хай користується, приносить свої дивани💁‍♀️ конфлікт між ними вичерпаний
Natal_ka91• 26 ноября в 12:54
Ответ дляТихомандражная
Поїдьте, уточніть куди, зробіть запити щоб вам дали офіційну відповідь. Я теж забрала б, навіть якщо зі смітника, і якщо я їх на своєму горбі таскала б то
Тихомандражная• 26 ноября в 13:06
Ответ дляNatal_ka91
Мені це не потрібно, це вас цікавлять старі дивани ото і робіть запити
Natal_ka91• 26 ноября в 13:29
Ответ дляТихомандражная
Нафіг здалося. Це ж ви знаєте що вони зі смітника
Natal_ka91• 26 ноября в 13:41
Ответ дляТихомандражная
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3789182-20

Ось відео, якщо ви так любите новини, особливо видно натуру оператора з 3:20. А також по відео видно, що там ще є не тільки ці комори, а як мінімум ще одна з іншими меблями.
Тихомандражная• 26 ноября в 14:06
Ответ дляNatal_ka91

Дивіться скільки влізе і що хочете. Бабка зі штрафом і зарізаними дверями за свавілля, юридичні аспекти розставлені компетентними органами, а ви і далі тут доказуйте правоту неадекватної бабки. Організуйте їй збір в соцмережах та моральну підтримку, якщо так за неї переживаєте. І заодно передайте їй ті пигаючі смайлики, що ви і такі як ви бронебійні їх тут понаставляли на цьому все
Natal_ka91• 26 ноября в 14:26
Ответ дляТихомандражная
Якщо вам понаставляли, то це думка користувачів, соррі, це публічний форум.
І я, до речі, маю так само право на свою думку, як і ви. Замітьте, ви перші почали ображати і нападати. Можете забрати із собою ваших фіолетових мордяк
Якщо ви такі людяні, то прихистіть бомжа з вулиці. Йому у вас теж буде краще, безпечніше і зручніше