❗️По дедлайну:
В адміністрації Трампа чітких дедлайнів немає. Тобто немає історії, що треба підписати договір до 27 листопада чи до 31 грудня. Раніше була подібна ідея, зараз вона відійшла на другий план.
По суті, Трамп передав ось таку думку:
Хочете воювати до весни - воюйте. План буде такий самий, який є зараз. Прийдете весною - будемо обговорювати його ж. Хочете зараз - будемо обговорювати зараз.
По суті, Трамп передав ось таку думку:
Черный Ловелас• 25 ноября в 11:05
Хочете воювати до весни - воюйте.
Не давайте сегодня, нуего.
Nathalie27• 25 ноября в 11:22
Всі чомусь забули, що ми не з США воюємо. Росій цей план точно готова підписати?
Ну бо для нього, для всіх - навіть для росіян - це мишина возня. Людей їм не шкода, а ракет тим більше. Яка проблема? Світло є, все є, тиша-благадать. Це все бізнеси. Вигода і бабки. І один хрін з ким їх робить. Одним нам не один хрін. І біснесмени з нас так собі, відверто..не актуальними речами займалися, займаємося, і що, і далі займатимемося судячи з усього цього що я бачу
Ответ дляNathalie27
А пробовали?
Или все планы постоянно сводят к каким-то своим красным линиям? А кто побеждает сейчас?
Россия говорит Украина в НАТО для них красная линия, наши кукарекают, что Украина в нато это наша красная линия, мы имеем право. Ну убейтесь все за это право. Но нет, они нас всех убьют за право быть там, где нас никто не ждет.
И таких пунктов еще уйма. И идиоту понятно, что раша это не подпишет, они выигрывают. И хотят уступки именно себе.
Когда у нас была супер классная ситуация на поле боя и нам предлагали переговоры даже через африканских шишек - Зеленский орал что мы победим на поле боя. Чего уж теперь удивляться результату. Побеждаем…