Жорін все розклав: поки зеленський відводить від себе тучі обсуждая з трампом план, руйнується головний його блеф - що Україна може воювати ще 2-3 роки. Не може. Росія теж не може, але в росії запас прочності трохи більше. Наш уже на ісходє.
Трамп не розуміє шо як би не нагинав зеленського - наЄбу, шантажем, угрозами - путіна так само нагнути не вийде. В принципі може трампу всьо равно. Головне щоб закінчилось. а вже чи закінчиться окупованим усім лівобережжям - йому по барабану.
Маска-0b9f• 25 ноября в 11:41
Ответ дляВаше Высочество
И везде у нее скрины заготовлены )))Не капитулируем мы перед парашкой, хоть усрись
Что их заготавливать?Интернет их за секунду выдаёт
Ответ дляВаше Высочество
Наши аргументы это каждодневные бомбежки их НПЗ и военных заводов . В начале войны мы о таком и мечтать не могли . Все лучше чем было в 22 ом
Ми воюєм не з росією а з Китаєм і його незаперечною підтримкою Москві. Це набагато ускладнює ситуацію
Ваше Высочество• 25 ноября в 11:42
Ответ дляМаска-0b9f
Предлагаю всех интернетных патриотов отправить под Покровск,который четвёртый год не могут взять.И вас в первых рядах.Вы за?
Там есть кому воевать и капитулировать перед кацапским дерьмом в отличии от вас - они точно не хотят .
Ваше Высочество• 25 ноября в 11:43
Ответ дляМаска-0b9f
Да конечно ))
Маска-0b9f• 25 ноября в 11:43
Ответ дляВаше Высочество
Только вас там нет.
Ваше Высочество• 25 ноября в 11:46
Ответ дляlilul990
Китай точно поддерживает Москву против Украины ? Зачем им это ?
Ваше Высочество• 25 ноября в 11:55
Ответ дляlilul990
Уже немає, у 22 - 23 році були
Наоборот . В 22-23 мы не гасили их НПЗ и военные заводы
Ваше Высочество• 25 ноября в 11:59
Ответ дляlilul990
На фронті у нас була перевага
Зато мы сейчас может добираться до их жирных целей в тылу
Маска-0b9f• 25 ноября в 12:04
Ответ дляМанула
Не пройшло і 4-х років ...
И что?У правительства Украины появилась реалистичная оценка ситуации?Одни лозунги
Vlada-Maria• 25 ноября в 13:14
Ответ дляlilul990
У нас немає аргументів проти кацапів, у трампа немає аргументів шоб нагнути путіна. Він больний на голову
трампу начхати на путіна, ось що падальщика зараз найбільше хвилює
’Загальний обсяг росактивів становить приблизно 300 мільярдів доларів, вони здебільшого зберігаються в установах Європейського Союзу. Згідно з ’мирним планом’ Трампа, ці гроші слугуватимуть еквівалентом бонусу за підписання для Вашингтона, що може пояснити гостру зацікавленість президента США у швидкому укладенні угоди.
Угода передбачає, що американські фірми отримають 100 мільярдів доларів заморожених російських активів для фінансування реконструкції України, а уряд США отримає 50% прибутку проекта з відновлення. Решта заморожених коштів, приблизно 200 мільярдів доларів, будуть використані в інвестиційному інструменті США та Росії. При цьому європейські платники податків покриють ще 100 мільярдів доларів витрат на відбудову України.’
Як тільки гроші будуть перекачані,трамп умиє руки і підітреться тими ’грантіями’, про котрі тепер лапшу на вуха вішає
Волшебный Пони• 25 ноября в 13:20
Ответ дляAksinia 111
Вот шо сами руснявые военкоры считают . Не всё так радужно.
Телеграм истина последней инстанции?
Ответ дляVlada-Maria
Путін купив трампа? Не може бути
Aksinia 111• 25 ноября в 15:45
Ответ дляВолшебный Пони
Телеграм истина последней инстанции?
Причём тут телеграмм . Здесь мнение изнутри . А не пропаганда соловьёва/скабеевой.
Волшебный Пони• 25 ноября в 17:01
Ответ дляAksinia 111
Вы сбрасывает непонятные ссылки