Мочалкин блюз• 25 ноября в 14:36

Що дивитесь або читаєте у транспорті, щоб не рахувати зупинки?

Ло Шарик• 25 ноября в 14:37
Іноді читаю поради порадниць в їхньому телефоні
Я только за!• 25 ноября в 14:41
а я їх не рахую
Столічна штучка• 25 ноября в 14:41
зачем?
Черный Ловелас• 25 ноября в 14:41
Прикидую на калькуляторе куда потратить зимову 1000
Чудо в декрете• 25 ноября в 14:42
А зачем считать остановки ?

Впрочем , когда-то видела в автобусе мужика , который зачем-то крестился на каждый встречный светофор .
Залізна пані• 25 ноября в 14:43
Читаю книжку, завжди читаю книжку будь де. У мене і електронна, і з бібліотеки теж беру.
Мэри Попкинс• 25 ноября в 14:43
Советчицу конечно
Шаманю второпях• 25 ноября в 14:43
Читаю советчицу
Великий сатирик• 25 ноября в 14:54
Книжки читаю. У метро. Паперові. Зараз стільки новинок у бібліотеці, стільки цікавого, читати не перечитати.
СпайдерВумен• 25 ноября в 15:11
У вас певно дуже довгий маршрут
Некомильфо• 25 ноября в 15:23
Не могу читать и смотреть, меня укачивает сразу же. Слушаю аудиокниги и подкасты
Фрикаделька• 26 ноября в 12:55
ПДР