12 галюцинаций• 25 ноября в 14:56
Ви знаєте конкретні приклади коли людина поїхала із села
А воно і досі не виїхало із нього ?
Швабристка• 25 ноября в 15:03
Почти все, кто из забитых сел - общаются и ведут себя как дома. Это очевидно становится сразу
Всіх підсаджую• 25 ноября в 15:06
’ Село’ це не визначення місця народження чи проживання, це сукупність багатьох рис і розумових здібностей людини
Можна народитися в умовному Києві чи Харкові і бути ’ селом’ все життя
Не всі народжені в містах використовують можливість надану їм за місцем народження
Рожки-да-ножки• 25 ноября в 15:08
Моє особисте спостереження - не вистачає трохи культури людям з села. І вони як правило без комплексів зовсім. Завдяки впевненості багато чого досягають, але з повагою до жінки наприклад не дуже.
Хлопаю ресницами• 25 ноября в 15:12
А зачем чтобы выезжало
главное чтобы человек хороший был. 👍
Дуняша• 25 ноября в 15:12
Ответ дляпобольшомусекретику
Тут на форуме процентові 85 таких
Включая автора темы.
ГЛЮкоза• 25 ноября в 15:13
. Ви. (Вибачте за відвертість).
Задавати такі питання може тільки людина без краплі інтелектуальної якості
Запасная спина• 25 ноября в 15:30
Ответ дляРожки-да-ножки
Всі, кого я знаю з села, нормальні, виховані люди. У старшого покоління трохи є сільських звичок, що зранку до ночі треба працювати по господарству, ще й встигати на роботу. Молодші вже можуть і полінуватися у вільний час.
Єдине, що помітила, трохи різняться пріоритети у побуті, не витрачають кошти на зайвий декор, не сервірують стіл, коли гості приходять.
Ну а те, про що ви пишете, я бачила. Таке залишається в селі, бо немає амбіцій. Або приїжджають і повертаються зрештою додому. Бо у місті їм все чуже.
КохайтесьЧорнобровi• 25 ноября в 15:45
Евтух, Никитюк, Гладушка, Верба - самые первые, кто вспоминаются 🤷🏻♀️
Село очень заметно, что во внешности, что в акценте, что в размышлениях
Это никуда не девается
Сколько бы процедур не сделали
Так что конечно, видно всегда
Это никуда не девается
Сколько бы процедур не сделали
Так что конечно, видно всегда
Рожки-да-ножки• 25 ноября в 21:10
Ответ дляЗапасная спина
Сперечатися не буду. У нас різні знайомі. Але іноді порівнюю то бачу що чоловік з села ділить роботу на жіночу і чоловічу, хоча в місті чоловічої роботи не так багато, і помити посуд наприклад це западло а все чому? Бо вдома в селі це робила тільки мама бо у чоловіків роботи в селі робити не переробити. Не всі такі звичайно.