Дама_из_рекламы• Изменено 25 ноября 2025
Зуби- бюгельний протез чи імпланти в 75 років
Немає жувальних зубів на верхній і нижній челюсті
Має протез вже 5 років
Гроші є на все
Ситуація така що зуб ще один вирвали- і тепер постало питання- замовляти новий протез чи йди по маршруту імплантації?
Що вибрати?
Має протез вже 5 років
Гроші є на все
Що вибрати?
Милота• 25 ноября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Так
Дать вам доктора, который маме делал протез? На Осокорках. Но это долгий процесс.
Дама_из_рекламы
• 25 ноября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Загугліть процес імплантації зуба. Дивно, що вам про етапи не розповіли. Про вартість кожного етапу та можливі наслідки. Це не просто вкрутити імплант
А я думала що там єрунда
Легкотня
І немає нічого важкого
Легкотня
І немає нічого важкого
Стебель березы• 25 ноября 2025
Ответ дляCейла
Сейчас ставят всё на 4 и на 6 имплантах. Две челюсти. Поинтересуйтесь.
Удалено администрацией...
Единая страна!• 25 ноября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Звернулась до трьох то якось вони кривляться від однієї ідеї про протез
Типу вже таке ніхто не робить
Я вам більше скажу. У сина немає зуба. Йому 15. Потрібен протез але також лікарі крівятся.. типу спитайте у хірурга може зможе одразу імплант.. блін як це. Імплант дешевий і заробити на ньому можна лише копійки. Прийшли на прийом - вийшли ні з чим.
Стебель березы• 25 ноября 2025
Ответ дляCейла
Это что-то дёшево. Так делайте. В имплантах ничего страшного нет. И всё приживается. Но. Обязательно хороший хирург. Прям выбирайте
Удалено администрацией...
Дама_из_рекламы
• 25 ноября 2025
Ответ дляМилота
Так!!! Дякую вам
Единая страна!• 25 ноября 2025
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Та не знаю я. На свою пенсію в 4тис що вона могла вставити. Звісно їй допомагають діти але всі середній клас а може навіть і нижче.
Милота• 25 ноября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Так!!! Дякую вам
Откройтесь на минуту, в личку скину
Дама_из_рекламы
• 25 ноября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Так вийшло і з мамою тому що всі лікарі якось кривляться від 1 думки протез
Стебель березы• 25 ноября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Удалено администрацией...
Дама_из_рекламы
• 25 ноября 2025
Ответ дляМилота
Откройтесь на минуту, в личку скину
А яка фамілія
Я його знайду
Стебель березы• 25 ноября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
А яка фамілія
Я його знайду
Удалено администрацией...
Простецкая• 25 ноября 2025
Я так и не поняла, можно поставить мост, если только передние зубы? У мамы тоже такая проблема, глворят консольный мост держаться не булет, там на жевательные сильное давление и он просто поломается.
Единая страна!• 25 ноября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Тому що це дорого і можна заробити. Я би не робила імпланти. Моя мама, їй 70. Теж потребує протези. І її теж вмовляють на імпланти. Але ні. Вона вже точно вирішила що не буде їх ставити. Знайшла лікаря через таких самих жінок звичайних яким робили протези і вони довільні.
Милота• 25 ноября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
А яка фамілія
Я його знайду
Поламарчук Олександр Витальевич. Он, если вдруг захотите имплант, и к хирургу вас отведет, который всем моим импланты поставил (кроме мамы)
Дама_из_рекламы
• 25 ноября 2025
Ответ дляМилота
О дуже дякую😀 то він більше по коронкам і протезам працює
Простецкая• 25 ноября 2025
Ответ дляCейла
Вы стоматолог) Я знаю. Посоветуйте мне нормального, вменяемого имплантолога в Киеве. Нужна имплантация, синус лифтинг…всё по мелочам)
Кстати, насчет синус лифтинга... Мне в очень дорогой клинике его засунули в план лечения, а в частном кабинете просто раз, и вкрутили имплант и объяснили, что это и не обязательно, можно подсыпать аккуратно кость и вообще после этой процедуры давление в пазухах меняется, короче, последствия могут быть не ахти.
вентиляторная• 25 ноября 2025
Ответ дляCейла
Яка маячня про ’все приживается’
Милота• 25 ноября 2025
Ответ дляAlex_Kri
Я не люблю советовать докторов.
Тимофеевых не советовать? 🤣