Ms. Похвала• 26 ноября 2025
Прочитала відгук про салон . Яке ваше ставлення?
Хочу поділитися враженням після останнього візиту на фарбування. Розумію, що зараз складний період для бізнесів через відключення, але є сфери, які мають швидше адаптуватися, щоб не погіршувати досвід клієнтів.
Коротко по ситуації. Коли я прийшов, у салоні не було інтернету. Фарбування триває близько 3,5 годин, і моя задача була паралельно попрацювати. Через відсутність Wi-Fi та навіть телевізора довелося фактично «втикати» три години — добре, що інтернет з’явився на моєму мобільному, інакше це був би повний простій. Думаю, що про такі речі можна попереджати — я б узяв павербанк та власний роутер.
Другий момент — простий чай не змогли приготувати, бо за ним треба виходити кудись окремо. Виходить, що в салоні навіть немає можливості просто закип’ятити воду клієнтам, що дивно, особливо в холодну погоду.
І третє — найбільш неприємне. Після миття голову сушили феном без нагріву, бо немає електроенергії. Вийшло так, що сушили фактично холодним повітрям, що в холодний день дуже дискомфортно. У результаті я повернувся додому з напівмокрою головою.
Отжигающая• 26 ноября 2025
В условиях когда может пропасть вода идти красить волосы очень рискованно
Сирожено_пирожено• 26 ноября 2025
Я ходжу до майстра, в неї в квартирі салон, вона орендує, купила собі зарядну станцію і спокійно працює
Це жлобство салону,я б туди не ходила
Ms. Похвала
• 26 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Людина відірвана від реальності життя в Україні
Уявляю реакцію, якщо військові натраплять на відгук цього чувака
ЗаведУющая• 26 ноября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Це жлобство салону,я б туди не ходила
Ну эта ж фифа))) не уточнила ничего перед визитом
А я нівроку• 26 ноября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Це жлобство салону,я б туди не ходила
конечно, возможно не жлобство, а нет финансов это вытянуть
И когда клиент видит, что нет света/интернета/воды/чая/рабочего места в салоне, это можно уточнить и не садиться в кресло, верно?
Бесконечность-не предел• 26 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
салооон! пам´ятаю як одесити у 2022-му бігали в тц де була електрика зі своїми фенами та сушили там голови й нічого)
МУСЯкомарова• 26 ноября 2025
Салон должен был как минимум предупредить. Сейчас большинство с инверторами, все работает, цена адекватная.
Ms. Похвала
• 26 ноября 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
А про що попереджати? Що не працює вайфай або чайник не можуть включити?
МУСЯкомарова• 26 ноября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Что у них нет электричества и даже голову посушить нет возможности.
Пы.сы. Роутер запитать вообще самое дешевое, это показывает отношение владельцев.
Ms. Похвала
• 26 ноября 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
голову сушать акумуляторними фенами
МУСЯкомарова• 26 ноября 2025
Ответ дляMs. Похвала
голову сушать акумуляторними фенами
Они не сушат нормально.
МУСЯкомарова• 26 ноября 2025
Люди по своей сути ленивые. Поменять салон/мастера может вынудить только неадекватная цена или некачественная услуга.
Со стороны салона очень глупое поведение.
Жена_КотораяСтена• 26 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Так интересно что ему 3 часа окрашивали)))
Мне цветн ые пряди так долго делали, со стрижкой
Янгол в камуфляжі• 26 ноября 2025
Ну, а чому ви самі не подбали про себе і не уточнили про вай фай, чайник і т.д.??? Наступного разу перед покраскою у адміністратора вщнавайте вадливі для ввс моменти...
А зараз ви можете лише на форумі і понити і вліпити відгук обіжулі
Ростки жимолости• 26 ноября 2025
Ответ дляНога на ногу
Що там чоловіку 3,5 години фарбували?
Волосы на мошонке
Сирожено_пирожено• 26 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
Людина записується, її записують, значить можуть надати послугу, навіщо записувати, якщо голову не можуть нормально висушити.
Чому одні вкладаються в свій бізнес, а іншим наплювати.
Я вам написала приклад ставлення до своєї роботи і клієнтів.