В танке• 26 ноября в 12:58

Де в Києві найбільший вибір штучних ялинок, щоб побачити на власні очі?

ДІвчата базари, магазини виставки, де їх багато, багато?) Можете порадити , що купили собі.
Броніки для Моніки• 26 ноября в 13:00
В Епіцентрі багато. Може є де більше хз
Бронетапці• 26 ноября в 13:00
Епіцентр
Дівчина Гілмор• 26 ноября в 13:00
*е*п*і*ц*е*н*т*р*
вре_Динка• 26 ноября в 13:01
я їздила дивитись на литі ялинки в шоурум інтернет магазину ох_смереко
Домашка• 26 ноября в 13:02
В Метро повно, в Епіцентрі.
автор В танке • 26 ноября в 13:11
Ответ дляДівчина Гілмор
*е*п*і*ц*е*н*т*р*
дякую, про цей маркет знаю, не сподобались, раніше читала, що десь в Києві є великі спеціалізовані магазини з більш якісними і красивими ялинками))
автор В танке • 26 ноября в 13:12
Ответ длявре_Динка
Щиро дякую
автор В танке • 26 ноября в 13:12
Ответ дляДомашка
В Метро повно, в Епіцентрі.
Дякую , була, не та якість про яку мрію)
вре_Динка• 26 ноября в 13:13
Ответ дляВ танке
Щиро дякую
ще 7 гномів знаю є, але чи великий там вибір не знаю.. там яликни виробника квазар наче
автор В танке • 26 ноября в 13:13
Ответ дляБроніки для Моніки
В Епіцентрі багато. Може є де більше хз
ДЯкую, є шоуруми, виставки де красиві і якісні
автор В танке • 26 ноября в 13:13
Ответ длявре_Динка
О, дякую, дуже цікаво.
Гидроусилитель руля• 26 ноября в 17:35
На Петровке на хоз рынке были прошлой зимой, не знаю, как сейчас.
автор В танке • 30 ноября в 22:59
Ответ дляГидроусилитель руля
ДЯкую
автор В танке • 30 ноября в 23:03
Дівчата, що ліплять фіолетових женщин , гляньте яку красу мені порадили дівчата, чи може епіцентр порівнятись? І чому ви поставили тих жіночок під мій коментар, аж цікаво стало). https://oh-smereko.com.ua/
автор В танке • 30 ноября в 23:05
А тут яка краса, що не так?) Вмієте ви тут підтримати). Дякую дівчатам, які дали такі гарні поради, на вас тримається світ. https://7gnomov.com.ua/ua/?srsltid=AfmBOoorcQowrgu...
автор В танке • 30 ноября в 23:06
І до речі, мені потрібна 3-метрова і тут вони є красуні.