Меломанка Маланка• 26 ноября в 13:55

Ремонт в Києві своїми руками

Як зекономити на матеріалах? Ясно, що Епіцентр в цьому плані - найдорожчий варіант.
Де ж шукати ті оптові склади і дешеві магазини будматеріалів?

Італійські шпалери і іспанську плитку брати не плануємо, хочеться бюджетне але хоч трохи якісне.
Міні-бікіні• 26 ноября в 13:56
Это утопия. Скидки не всегда делают прорабам, а вы разовый мелкий покупатель.
Електрохарчування• 26 ноября в 13:57
Чому це він найдорожчий? Хто тариться більшим оптом від виробника ніж Епіцентр?
Штора с кисточкой• 26 ноября в 13:58
В Эпицентре дорого? Пойдите в Агромат и в Эпицентре покажется дешево)
автор Меломанка Маланка • 26 ноября в 14:01
Ответ дляЕлектрохарчування
так те, що вони таряться дешево від виробника ще не означає, що дешево продають нам
Електрохарчування• 26 ноября в 14:03
Ответ дляМеломанка Маланка
Я зробила ремонтів 10 капітальних і ще купу косметичних. Часто Епіцент це найкращий варіант.
автор Меломанка Маланка • 26 ноября в 14:03
Ответ дляЕлектрохарчування
ого, моя повага це у вас стільки квартир своїх, чи часто переїжджаєте?)
Електрохарчування• 26 ноября в 14:04
Ответ дляМеломанка Маланка
І своїх і не своїх теж. Взагалі, шукайте може хто там працює, там для працівників знижки до -20%
Королева Сарказма• 26 ноября в 14:07
Делала ремонт в этом году, старалась бюджетно. Для меня эпицентр был оптимальный вариант.
Міні-бікіні• 26 ноября в 14:08
Ответ дляЕлектрохарчування
На «свои» товары. И какой смысл работнику терять свой личный заработок? Чтобы что?
Лгин• 26 ноября в 14:12
Я робила власноруч
Але тільки стіни- декоративну штукатурку ’карта світу’, фарбування, лакування. То матеріали брала тільки наші українські, харківські. Зараз вони релокувалися, але сайт працює. Якість відмінна
https://skyfarb.com/shpaklevki/
Примарочка• 26 ноября в 14:12
Я на олх искала. Где остатки плитки, или расходников - вообще шикарно получается.
Електрохарчування• 26 ноября в 14:13
Ответ дляМіні-бікіні
Шо ви несете?
Аноним_1858• 26 ноября в 14:13
Ответ дляМіні-бікіні
Вони самі пропонують знижку на велике замовлення зі свого відділу. Але, може, не 20%. Я обирала в епіцентрі вимикачі, розетки, продавець залишив свій номер телефону. Але замовила на опті дуже вигідно через знайомих.
Скіфська пектораль• 26 ноября в 14:14
Я всегда считала что какраз в эпицентре дешман легко найти и купить. А вот что-то получше и годнее нужно заморочиться поискать в других магазинах.
Сірничок• 26 ноября в 14:14
Ответ дляМіні-бікіні
Как он теряет заработок???? Ему цена идет со скидкой
Електрохарчування• 26 ноября в 14:14
Ответ дляСірничок
Вона просто пише аби щось писати
Міні-бікіні• 26 ноября в 14:15
Ответ дляСірничок
Продаст по обычной цене = получит бонус ощутимый.
Стильна штучка• 26 ноября в 14:21
Забувайте вже це слово «бюджетне».
бювет_в_обед• 26 ноября в 14:35
Купувала буд матеріали - гіпсокартон, шпаклівку, клей, та багато чого іншого тут
https://pobuduy.com.ua/
Ціни дешевше чим в Леруа і Епіцентрі
Плитки там немає
Кракадэ• 26 ноября в 15:08
В ТТ, я серьезно. Кучкуются они в районе обойного рынка. Плитка типа 2 сорт и т.д.
Безлім на все• 26 ноября в 15:23
Леруа марлен