Акукарача• 26 ноября 2025
Заказ доставку укр почтой экспресс это приоритетный или это другое?
Акукарача
• 26 ноября 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Да, быстрее должна доехать
Так экспресс это и есть приоритетный ? Название?
А_я_ЛОЖУ!• 26 ноября 2025
Ответ дляАкукарача
Пріоритетна посилка» від Ukrposhta — це посилка, яка доставляється швидше за звичайну, тому що її обробляють та перевозять у першочерговому порядку. Цей тариф називається «Пріоритетний» або «Укрпошта Експрес», і він передбачає вищу вартість за прискорену доставку. Час доставки такої посилки скорочується на один-два дні порівняно з непріоритетними відправленнями.
Акукарача
• 26 ноября 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
О, спасибо большое
КокошинЭль• 26 ноября 2025
Тільки врахуйте, що якщо їде в село або з села, де працюють відділення не кожен день, то швидше за звичайну не буде.