Ашотакоя• Изменено 26 ноября в 16:19

Підліткове акне. Differine adapalene 0.1 та Dual gel

Дівчата, сину 16 років, обличчя в прищах, підліткове акне. Лікар призначив Differine adapalene 0.1% та Dual gel. Я впевнена, що багато тут користувалися цими засобами. Напишіть як правильно наносити, щоб отримати гарний результат. Щоб не спалити шкіру. І між якими проміжками часу після миття обличчя і між кремами. Часто читала, що саме неправильне нанесення таких кремів не лікує, а травмує.
Уходя дверю не хлопать• 26 ноября в 16:20
Лікар призначив і не розказав як наносити?
Уходя дверю не хлопать• 26 ноября в 16:21
Differine (адапален 0.1) та Dual Gel – це препарати для лікування акне, які мають схожий спосіб застосування: наносяться тонким шаром на чисту, суху шкіру один раз на день, ввечері, перед сном. Важливо уникати потрапляння на слизові оболонки, а для зменшення подразнення слід використовувати зволожуючий крем та обов´язково сонцезахисний засіб SPF 50+.
Загальні рекомендації
Частота застосування: Один раз на день, ввечері.
Спосіб нанесення: Наносити тонким шаром на чисту, суху шкіру на уражені ділянки обличчя чи тіла. Не втирати.
Уникати контакту: Не допускати потрапляння в очі, на губи, слизові оболонки та в куточки носа.
Тривалість курсу: Курс може тривати до 4 місяців, помітний ефект досягається після 4 тижнів.
Особливості: На початку використання можливе почервоніння, сухість або лущення — це нормальна адаптаційна реакція.
lilul990• 26 ноября в 16:29
0,1 процент адапалену? Ого. На ніч, дууууже тонким шаром, буквально горошина на все лице. І то - вводити поступово, через день а то і два. Закривати можна любим зволожуючим кремом крім тих де є вітамін с, бо ці активи несумісні

Буде загострення, лущення, почервоніння, тоді прибирати і знову через день два наносити
lilul990• 26 ноября в 16:35
Дуаль на день але теж дуууууже тонким шаром, на повністю суху шкіру, можна даже точечно на прищі.

Ці креми дуже сушать шкіру тому закривайте кремами

Взагалі адапален в комбінації з бензоїлом це золота пара в лікуванні акне, яка має серйозну доказову базу

Це буквально серйозні ліки а не просто якісь кремчики
Copy-Paste• 26 ноября в 16:33
Потрійна терапія
Сподіваюся шкіра витримає
lilul990• 26 ноября в 16:35
Дуаль (бензоїл пероксід) ще може обезцвічувати одяг - там куди попаде, будуть білі пятна. Я ним спортила багато речей у свій час. Настільки він активний
Завжди з рушником• 26 ноября в 16:35
Не больше горошины на все лицо, но сушить будет сильно
ЯспАкойнаЯ• 26 ноября в 16:48
Посмотрите аналог американский акне фри отличный
ЯспАкойнаЯ• 26 ноября в 16:51
Вот первый отличный для рынка сша и второй дешевле
ЯспАкойнаЯ• 26 ноября в 16:52
А вот то что дешевле отличное
автор Ашотакоя • 27 ноября в 05:41
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Загальні рекомендації
Дякую, це інструкція. Я знаю, хотіла почути реальні відгуки як комбінували ці препарати. Реакції шкіри
автор Ашотакоя • 27 ноября в 05:42
Ответ дляlilul990
Дякую, всі нюанси цікаві