ИзЮмрудная• Изменено 07 ноября в 14:04

Обезболююче при місячних і гастриті

Дівчата. Загострився гастрит, беру омепразол і алмагель (так колись лікарка призначила, за пару днів проходить) але ще і місячні болючі. Що порадите? Маю вдома ібупрофен і беластезин
автор ИзЮмрудная • 07 ноября в 14:05
Ношпа взагалі не помагає
очки_ннадо• 07 ноября в 14:07
Усі Нпвс можуть посилити кровотечу. У мене два рази вже так було, більше не практикую.
Німесил найменш агресивний для шлунку.
Локшина на вухах• 07 ноября в 14:26
Спазмалгон? В мене гастрит то норм
Milkis• 07 ноября в 14:39
З гастритом краще за все уколи (анальгін, ношпа, ібупрофен в ампулах). Німесил агресивний для шлунку, він подразнює слизову.
Якщо тільки в таблетках ...із доступного - ношпа. Не допомагає, бо може мало випили. Середня доза - 2-3 табл.

Окремо напишу про гастрит та болючі місячні.
1. Гастрит не лікується пару днів. Омепразол - це препарат короткочасної дії. Альмагель обволікає шлунок і тимчасово знімає симптоми
В мене був гастрит і виразка. Гастроентеролог прописувала схему: зранку за 1 год до їжі - контролок або нольпаза 40 мг; віс-нол 4 табл на добу (2т вдень через 30 хв після їжі, 2т на ніч); ношпа/альмагель - при сильних спазмуючих болях. Термін лікування - 1 місяць

2. Місячні.
Гінеколог прописувала Циклодинон. Це рослинний препарат при болючих місячних, порушеннях менструального циклу, ПМС... Пила декілька місяців 1т вдень. Пройшло.

Це все лікується і біль проходить. Зверніться до лікарів, терпіти біль чи рятуватись знеболюючими - це не ок.
ПолБатона• 07 ноября в 15:16
я сейчас открою вам Америку!
Гастрит, особенно в хронической форме, не вызывает боли.
Это связано с особенностями анатомии и гистологии желудка
Если заглянуть под микроскоп, становится очевидно, что слизистая оболочка желудка лишена болевых рецепторов.
Упругая попка• 07 ноября в 15:20
Белластезин. За счет анестезина идет обезболивание и красавка как спазмолитик. Недорого и действенно. Но за счет той же красавки может немного сушить (пить хочется).
автор ИзЮмрудная • 07 ноября в 15:25
Ответ дляMilkis

2. Місячні.

Дякую за хороші поради. На жаль гінекологи, куди я зверталася, як і більшість, кажуть, що болі це нормально, така ваша доля. Бісить, але доводиться просто брати обезболюючі. Пораджуся на рахунок циклодинону
Milkis• 07 ноября в 15:36
Ответ дляИзЮмрудная
В мене ще були рясні місячні, то додавали утрожестан на ніч. Це все індивідуально.
Зверніться до гінеколога-ендокринолога. Я довго шукала хорошого лікаря (у мене Грищук Ксенія Олександрівна, клініка Верум).
А що таке?• 07 ноября в 15:44
Ответ дляMilkis

2. Місячні.

На жаль, циклодинон не усім допомагає, я поки не вийдуть згустки маю перейми дуже болісні які не знімає знеболювальне. Циклодинон, індол як мертвому припарка.