Губи до вух• 26 ноября в 21:41
У кого теж немає опалення?
Київ, район писати не буду, 2 дні тому зникло опалення, у кого ще так само? Може хто знає, хоча б приблизно, коли має зʼявитися?
Первоклашка Я• 26 ноября в 21:43
А почему район секрет? Теплоэнерго точно знает когда будет.
Помидорина• 26 ноября в 21:49
Дзвоніть в комунальну службу вашого району. Тут вам можуть хіба що сказати ’у мене є’ / ’у мене теж немає’.
Ви ж навіть район не кажете. Хоча тут питання скоріше вулиці, а не всього району.
Дивна конспірація.
З горіха зерня• 26 ноября в 22:14
Ответ дляЧарівне зіллячко
А телеге писали что то, почитайте
Что именно? Я не видела ничего. Миллион каналов же