Горня капучіно• 27 ноября в 05:27

Дитина зробила Пірсинг смайл

Дівчата, пізно ввечері моя донька проколола вуздечку верхньої губи і всунула туди залізну "підковку".
Вранці побіжу за хлоргексидин і на консультацію в салон пірсінгу.
Чи треба до лікаря?
Якого? Стоматолог? Психіатр?
Угадайс• 27 ноября в 05:31
Психіатр. Ввм.
Відповідь очікувана.
автор Горня капучіно • 27 ноября в 05:32
Ответ дляУгадайс
Психіатр. Ввм.
Відповідь очікувана.
Так в мене є. В мене ГТР. Я про дитину питаю
Розвідка Маші• 27 ноября в 07:10
В першу чергу треба було його все обробити. Щоб не було інфекції дивіться. Дурне, капець, але уже зроблено. Що вже той психіатр може зробити? Чи ви боїтеся,що знов?
Мороженная курица• 27 ноября в 07:32
Як майстер пірсингу, скажу вам, що його пробити неправильно майже неможливо… заживає він за добу-двоє, а повністю приживається за тиждень. Просто полоскати рот хлоргексидином. Не кіпішіть:)
автор Горня капучіно • 27 ноября в 11:44
Ответ дляМороженная курица
Я була з нею вже в салоні. Хлоргексідин заборонили, пробили наново, бо було дуже низько
Розвідка Маші• 27 ноября в 12:27
Ответ дляГорня капучіно
Оце мала свого добилася. Мабуть ви не дозволяли, якщо сама била?
автор Горня капучіно • 27 ноября в 14:25
Ответ дляРозвідка Маші
Звісно, не дозволяла. Їй ще більше 5 років до повноліття