Петриківна• 03 ноября в 08:15

Підрізання вуздечки дитині, анастезія

Анестезію місцеву раніше дитині не вводили. Чи потрібно робити якусь пробу на алергію? Чесно, боюся цього втручання. Ще й швидко потім накладати. Наскільки це боляче для дитини? Якщо дитина алергік, чи потрібно робити алергопроби? Чи це не та анестезія, від якої бвли летальні випадки в стоматологіях?Взагалі, розкажіть, у кого дітки проходили цю процедуру, як вони перенесли?
DaWA123• 03 ноября в 08:24
Нам подрезали под языком и диастему между верхними зубами. Сначала брызгали лидокаином, потом кололи анестезию и уже оперировали. Ребенок сидел у меня на руках. Да, плакал, но не думаю что от боли. Скорее от страха. Анестезия обыкновенная стоматологическая, ультракаин или подобное. Нам пробу не делали т.к мы уже ранее кололи уколы с анестетиком. Заживало более менее нормально. Но дырка под язычком пугала конечно, ее не зашивают. Я когда дома увидела, думала швы порвались. Сейчас всё ок. Зубы сошлись довольно быстро после операции, до этого была большая щель. Про уздечку под языком ни чего сказать не могу. Я ни каких изменений не увидела. Врач сказала раз уж будем диастему убирать, сразу и уздечку т.к короткая, если не убрать, будут проблемы. Операцию делали лет в 7-8
Байрактарна• 03 ноября в 08:24
Моєму просто чикнули ножничками два рази і все. Шви не накладали. Загоїлось за два дні.
Алергопроби треба робити обов´язково. Причому на той препарат, який будуть робити в лікарні
Пліснявілий сир• 03 ноября в 08:34
Підрізали верхню, в 6 років під місцевим знеболенням. Кров на реакцію на анестезію здавали (дитина - алергік). Мені спершу взагалі почали розповідати, що треба тільки медичний сон, бо дитина буде смикатись. Мені така ідея не сподобалася: знайшла клініку, де це зробили швидко лазером і просто місцевим уколом.
Семенівни сусідка• 03 ноября в 09:10
підрізали під язиком - взагалі бкз анестезії, діастема - процедура проста, шви розсмоктались самі,дитину після процедури нічого явно не турбувало. Якщо дитина дається стоматологу - то проблем не повинно бутию
Админко• 03 ноября в 09:24
Ответ дляDaWA123
А зубки сошлись без пластины?

Моему подрезали в 12лет диастему, когда выпали верхние клыки. Анестезию делали, хоть он и аллергик, но лечили до этого с анестезией. Ребёнок не плакал, было совсем не больно, зажило дней за 5. Швы наложили саморассасывающиеся. Делали в августе, зубы не сошлись ещё, надеюсь, что клыки вылезет и сдвинут
DaWA123• 03 ноября в 09:27
Ответ дляАдминко
А зубки сошлись без пластины?

Да, быстро сошлись без пластин. Но черепару лет вырос клый в сторону и теперь нужно брекеты ставить. Но это уже другая история
ТаЕщеОптимистка• 03 ноября в 10:22
Не робили. Зараз за протоколами вважається, що немає сенсу, оскільки реакція може бути не на першу зустріч з алергеном. Все чудово
автор Петриківна • 03 ноября в 11:53
Ответ дляПліснявілий сир
Поділіться будь-ласка ,що за клініка
Пліснявілий сир• 03 ноября в 12:58
Ответ дляПетриківна
Поділіться будь-ласка ,що за клініка
Київ, вул. Саксаганського, клініка Фортуна. Але аналізи ми здавали не там, а в іншій клініці перед тим як лікувати зуб з анестезією.
Коли лазером, то вона там навіть без швів було, бо одразу запаюється припіканням.
Форточка• 14 ноября в 16:14
Сину підрізали уздечку між передніми зубами у стоматолога в 6 чи 7 років. До того стоматолога він вже ходив, не боявся його. Стоматолог умів швидко заговорити дитину.
Якось все швидко зробили. Спочатку намазали місце уколу, зробили укол, розрізали уздечку, наклали шов.
Мені здається, в цій справі треба обрати гарного, доброго та комунікабельного лікаря.