Завжди недо...• Изменено 27 ноября в 09:44

Хто знає Укрзалізниця завжди за 20 днів відкриває продаж квитків чи може пізніше

Шукаю квитки з Мукачево на два конкретних поїзди 14 грудня. І от 13 вони вже дні 3-4 як є в продажу, а з 14 числа і далі так і не з´являються. Перевірила поїзди є у розкладі
Наездница• 27 ноября в 09:47
З 14 грудня готуються оновлюються розклади, тому зараз немає інформації з даного числа і далі
автор Завжди недо... • 27 ноября в 09:49
Ответ дляНаездница
Зрозуміла, дякую, це я так вдало попала, а то думаю ну що за біда.
gaga-48ba• 27 ноября в 10:53
если поезд типа 45го, кот едут через приграничье Сумской области, то дней за 10 смотрите
Вкаблучках• 27 ноября в 11:35
Ще є поїзди які ходять по парних і непарних днях. Може ваш такий, подивіться
Червона ікорка• 27 ноября в 16:28
Я щось сама не зрозуміла, що у них там відбувається. Дивлюсь квитки напрямок Київ-Будапешт, зазвичай за 20 ть днів вже відкривають продаж. Сьогодні зайшла в додаток, просто подивитись,мені на 18 грудня потрібно (тобто продаж має відкритись завтра). А там тільки до 12 грудня,а на дати що йдуть далі, поки немає квитків у продажі, хоча там вже менше ніж за 20 днів.