Чарівне зіллячко• 27 ноября 2025
Маю проблему, сон став поверхневим, прокидаюсь від кожного шереху
як це лікується?
младокошкина• 27 ноября 2025
Це тривожність, кортизол або гіпотиреоз, перименопауза. Лікується в залежності від причини. Спробуйте відвідати лікарів - невролог, гінеколог, ендокриноло і можливо психіатр. Впевнена, вам допоможуть
ЛюблюДевчонок• 27 ноября 2025
Тревожное расстройство, антидепрессанты - только с ними я перестала от каждого звука дергаться.
Святатабожа• 27 ноября 2025
Антидепресанти, беруши-херуши і всяка інша чепуха не допомагали.
Не затягуйте, далі може бути нірше
Потребую апгрейду• 27 ноября 2025
Ответ дляСвятатабожа
Не затягуйте, далі може бути нірше
А що вам допомогло?