Забагаловка• 27 ноября в 20:38
Про вакуумний вібратор
Не троль, а то зараз почнеться.
Вийшла з розлучення, нікого поки не хочу, невдалий досвід.
Хто користувався таким вібратором або з такою дією, чи можна ним щось собі нашкодити чи може боліти від нього низ живота чи яєчники? Чи при користуванні лишається слід на слизовій, поділіться досвідом хто знає, будь ласка.
А Я Самая Самая• 27 ноября в 20:50
Настораживает - управление ч-з интернет, там камера? и кто на другом конце провода будет управлять?
Забагаловка
• 27 ноября в 20:51
Ответ дляА Я Самая Самая
Ні це мобільний додаток. Але в мене ніхто не буде направлять, тільки я)))
Забагаловка
• 27 ноября в 20:52
Ответ дляВсюди влазю
Сатисфайер - это хорошо
Конкретно этот мне слабенький
Я просто ледве наважилась купити, отак спробувала деякі режими хвилин 5, і після того як тягне низ живота. Але ці дні окрім нього були стресові, панічні атаки, то може я надумую що тягне саме від нього, у вас не було що болів живіт, чи як тонус матки, вже день пройшов
Всюди влазю• 27 ноября в 21:02
Ответ дляЗабагаловка
Может овуляция?
Не преувеличивайте действие вибратора)
Анонимарик• 27 ноября в 21:08
Ответ дляЗабагаловка
Такое бывает если вы плохо возбудились перед тем как всунуть,а режимы егегей вибрируют
Инста_Богиня• 27 ноября в 21:11
Ответ дляАнонимарик
Це не всувний - швидше «накладний»
Анонимарик• 27 ноября в 21:16
Ответ дляИнста_Богиня
Це не всувний - швидше «накладний»
Те просто присоска всасывает зону клитора и вибрация сверху?
Инста_Богиня• 27 ноября в 21:21
Ответ дляАнонимарик
Та виглядає на те)
Кучерявочка• 27 ноября в 21:24
Ответ дляА Я Самая Самая
Ага, Илон Маск. Это удалённый доступ, его можно и не настраивать
Ні грама• 27 ноября в 21:27
Ответ дляЗабагаловка
Не хочеться вам ще сексу, як я подивлюся
В мене є два, різні.
Все одно з теплим чоловіком краще. Але хоть щось
В мене є два, різні.
После 18• 27 ноября в 21:53
по совету советчицы разщедрилась на кролика.единственная и,наверно, последняя игрушка.купили примерно за две с половиной тыс грн +больше года назад.не понравилась вообще.так и лежит без дела в коробочке.
Ананомчикус• 27 ноября в 22:38
Не увлекайтесь сильно,будет снижение чувствительности и мужчиной уже не то
Запароленое одеяло• 27 ноября в 23:42
Был точно такой же, отличный, проблем не было, в тч и снижения чувствительности
Вишня на торті• 28 ноября в 01:57
Ответ дляЗабагаловка
так блин он стимулирует клитор, раз два , оргазм и все. а как же удовольствие от проникновения? его же вовнутрь не засовывают?
Вишня на торті• 28 ноября в 01:57
Ответ дляАнонимарик
так его вроде не всовывают, только для стимуляции клитора
Вишня на торті• 28 ноября в 01:58
Ответ дляНі грама
В мене є два, різні.
а какой самый лучший?
Ні грама• 28 ноября в 07:33
Ответ дляВишня на торті
а какой самый лучший?
Для кого?)
Для вас?
Звідки мені знати.
Для вас?
Звідки мені знати.
Вишня на торті• 28 ноября в 20:12
Ответ дляНі грама
Для кого?)
Для вас?
Звідки мені знати.
Для вас?
Звідки мені знати.
для вас
Ні грама• 28 ноября в 20:20
Ответ дляВишня на торті
для вас
Для мене?)
Я можу отримати оргазм просто фантазуючи.
Просто довше. Тому мені потрібна м´яка коротка стимуляція
А вам?
Мені дуже подобається Сатісфаєр трініті 4
Купувала на нотіно
А вам?
Купувала на нотіно
Заместитель Анонима• 28 ноября в 23:59
Ответ дляВишня на торті
Не все испытывают оргазм от проникновения. Приятно, но не более того.
Интимная• 29 ноября в 01:25
Никаких побочных эффектов нет. У меня модель сатисфаер намбер ван и это лучший вибратор, который у меня был
Забагаловка
• 29 ноября в 23:54
Ответ дляЗапароленое одеяло
А нічого не боліло внизу від користування? Я навіть не знаю, коли той чоловік в мене буде((( Я тільки за.
Забагаловка
• 29 ноября в 23:54
Ответ дляВишня на торті
Так, тільки так, першу таку іграшку купила, і так страшно було 🤣
Забагаловка
• 29 ноября в 23:56
Ответ дляИнтимная
Він схожий з цим намбер 2? Я просто ще вмію надумувати, тому вирішила запитати тут ще.
Интимная• 29 ноября в 23:57
Ответ дляЗабагаловка
Да, похожие, он тоже вакуумный