Пишна молодиця• Изменено 28 ноября в 00:45
Розсудіть дурну поведінку тата
Приїхали до родичів і він тато заставив мене діставати свій телефон і розказати скільки він коштує своїм родичам ,власне ,що це за цирк і для чого він був?
Тим паче якщо він не має відношення до цієї покупки
Пишна молодиця
• 28 ноября в 11:25
Ответ дляКубик Рубика
Тихо. Авторша думает, что только у нее аж целый айфон и это большое достижение.
Якраз ні,тому і мене розізлила поведінка тата
Пишна молодиця
• 28 ноября в 11:25
Ответ дляМальовнича даль
Да причем тут за здравие?
Ну вот реально такие люди. Похвастаться, посплетничать и т.д. Ну, вряд-ли это единственная «колхозная» замашка отца.
И нет в этом ничего плохого, не могут все родиться интеллигентами.
Не єдина це його така замашка