Чудовий каламбур• 28 октября в 14:20

Др у мужика як гадаєте я вчинила

Живемо рік , прийшов його др і він сказав ми йдемо в ресторан з його батьками, я попросила його купити мені наряд щоб піти з ним , на що він зірвався і сказав що не на часі і він не зобовʼязаний, ми почали спорити потім він сказав що я зіпсувала йому др . Я зібрала речі і поїхала від нього додому. Це треш в наш час мужик не може купити наряд дівчині ,
Ластоноша• 28 октября в 14:21
Удалено администрацией...
автор Чудовий каламбур • 28 октября в 14:21
Ответ дляЛастоноша
Удалено администрацией...
Сизоока бестія• 28 октября в 14:21
ніщеброд+ баба з припіздью.
ви створені одне для одного
Говорю відверто• 28 октября в 14:23
по-моєму, сьогодні якесь загострення у нестабільних.
що там, повний місяць чи ретроградний меркурій, чи шо?
Усатая полосатая• 28 октября в 14:23
Ответ дляЛастоноша
Удалено администрацией...
Хорошо хоть трусняки авторица не просила у мужика.
Фрикаделька• 28 октября в 14:23
Ответ дляЧудовий каламбур
Удалено администрацией...
Ух яка ти! Сміливої води напилась?
Фрикаделька• 28 октября в 14:23
Я так розумію ви сидите зараз гола боса і в віночку?
Говорю відверто• 28 октября в 14:24
а це не треш, що ви сама собі не можете нічого купити? і вже третю тему строчите про своє плаття некуплене?
Коли мовчу- приємна жінка• 28 октября в 14:24
Ответ дляГоворю відверто
Магнітні бурі)
Міряно-переміряно• 28 октября в 14:24
Вы советчицы перечитали и решили что ваш слесарь из СМУ-6 это шейх, который мог бы уже начать платить за ваш унылый секс на скрипучем диване под шерстяным ковром?
Ластоноша• 28 октября в 14:25
Ответ дляЧудовий каламбур
Удалено администрацией...
Утю-тю какие мы нервные
Липка-прилипка• 28 октября в 14:26
Ну так ви рік жили з трешрвим мужиком.
То справа у вас
Наша взяла• 28 октября в 14:26
О, блин, вы боса и гола или никогда в ресторане не были? Можно даже в халате и бигуди
Репетиторша• 28 октября в 14:27
Зачем ради какого-то одного похода куда-то покупать платье?
Оно даже звучит глупо.
Всім шампаньського• 28 октября в 14:29
Ответ дляЛастоноша
Удалено администрацией...
А какая по счёту за сегодня тема от автора - страшно и представить...
Липка-прилипка• 28 октября в 14:29
Ответ дляРепетиторша
Оно даже звучит глупо.
Це ж не означає, що його більше одягнути не можна.
Що глупого?)
Міряно-переміряно• 28 октября в 14:29
Ответ дляРепетиторша
Оно даже звучит глупо.
Автор уверена, что в ресторан до сих пор можно ходить только так!
Техпаспорт на медузу• 28 октября в 14:35
Капець, я б вділа джинси та світер- аля оверсайз))) а якщо комусь не подобається, нехай і дарує платтячко
Вкаблучках• 28 октября в 14:38
Так і шо - з чемоданом в спортівках до мамки?
KROX@• 28 октября в 14:38
Правильно, что попросили наряд, он показал себя.. что сто баксов не может дать девушке на платье. Раз в год.
Хорошо что ушли , пусть сыночек с родителями сидит в ресторане
Копирайторша• 28 октября в 14:39
Треш - це бути голодранкою і попрошайкою, щоб випрошувати у мужика ’наряд’.
Лина-7139• 28 октября в 14:40
Ответ дляКопирайторша
А він тоді яку роль в її житті виконує?йоб...ря?
KROX@• 28 октября в 14:40
Если не попросили то и не узнали бы какой он жмот, ещё и агрессор..
Потом сам предложит.. я б приняла за моральный ущерб, но его бы послала .
Копирайторша• 28 октября в 14:40
Ответ дляЛина-7139
Удалено администрацией...
Лина-7139• 28 октября в 14:41
Ответ дляКопирайторша
Удалено администрацией...
Тоді на фіг їй його день народження,хто він такий для неї,почпокались та й все
KROX@• 28 октября в 14:41
Ответ дляКопирайторша
Удалено администрацией...
Копирайторша• 28 октября в 14:42
Ответ дляЛина-7139
Теж правильно.
Але чому Ви не відповіли про роль жінки в цій історії?)
Копирайторша• 28 октября в 14:43
Ответ дляKROX@
Удалено администрацией...
Перш ніж строчити дурні коментарі, прочитайте комент, на який я відповідала.
Лина-7139• 28 октября в 14:44
Ответ дляКопирайторша
Теж правильно.
Жінка не повинна зовсім виконувати якісь ролі в таких історіях якщо вона не вважає себе безоплатною давалкою
KROX@• 28 октября в 14:44
Ответ дляКопирайторша
Не важно . Единственный правильный ответ - он должен был дать на наряд и точка.