УраганнаЯ• 28 ноября в 08:50
Дитяча лижна школа в Карпатах/Закарпатті - де таке є?
Сунуся в чужі справи• 28 ноября в 08:52
В Карпатах є багато лижних шкіл для початківців та досвідчених лижників, які пропонують навчання на таких курортах, як Буковель, Захар Беркут, Плай, Славське та Красія. Вартість послуг, тривалість навчання та умови можуть відрізнятися залежно від курорту, тому варто заздалегідь ознайомитись з програмою та цінами обраної школи.
Популярні лижні школи в Карпатах
Буковель: Пропонує як групові, так і індивідуальні заняття. Є школи, які гарантують освоєння навичок катання навіть на середньоскладних схилах за декілька днів, передає bukovelskischool.com.
Захар Беркут: Школа «Захар Беркут» пропонує послуги сертифікованих інструкторів для всіх рівнів підготовки. Заняття проводяться безпосередньо на території курорту.
Плай: На курорті «Плай» є власна лижна школа, яка пропонує навчання з нуля. Забезпечується снігове покриття, що робить навчання можливим протягом усього сезону.
Славське: Тут діють професійні школи, які пропонують навчання як для початківців, так і для тих, хто прагне вдосконалити техніку, каже karpaty-slav.com.
Красія: Курорт «Красія» ідеально підходить для початківців, оскільки тут є спеціальні траси та широкі схили, де можна комфортно навчатися.
Популярні лижні школи в Карпатах
Техпаспорт на медузу• 28 ноября в 09:13
Автор, якщо Ви хочете віддати дитину на на цілий день - Буковель. І вчаться і розвлікають, денний табір називається.
Якщо навчити дитину кататися, но на кожному курорті є інструктори.
УраганнаЯ
• 28 ноября в 09:22
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я поки не розумію що краще
Платити дурні гроші за готель з харчуванням щоб ще додатково платити за табір? Там де також входить харчування
Я з києва
Техпаспорт на медузу• 28 ноября в 10:12
Ответ дляУраганнаЯ
Я поки не розумію що краще
Я з києва
Ну якщо так ставити питання, то інструктор окремо для дитини та і все
а далі батьки займаються дитиною