Зам. зав. Анонима• 27 ноября в 19:23
Допоможіть по навігатору будь ласка
М.лук‘янівка початок руху (київська русь кінотеатр), пункт призначення Берковецька 6 д, Лавіна
(Київ)
Як швидше доїду - через Берестейскій проспект чи через площу шевченка на кільцеву і там до лавіни?
(Київ)
Партизанка• 27 ноября в 19:27
краще, ніж навігатор в конкретний момент часу Вам ніхто не підкаже. Навігатор враховує пробки і перекриті дороги. Але стандартно через площу Шевченка не веде (їжджу пару раз в тиждень саме цим маршрутом, ні разу не пропонував. Зазвичай: Іллєнка-Стеценка)
Зам. зав. Анонима
• 27 ноября в 19:28
Ответ дляПартизанка
Не працює зараза. Починає щось і тупо вимикається
Зам. зав. Анонима
• 27 ноября в 19:30
Ответ дляПартизанка
Це типу спуститися на бувшу фрунзе, потім вишгородська, потім площа шевч., потім по новій дорозі через міністерскій аж до кільцевої і там і лавіна одразу.
Партизанка• 27 ноября в 19:30
прямо зараз з Дегтярівської через Щусєва (Дорогожичі) і Стеценка, 28 хв
Кіна не буде• 27 ноября в 19:41
проще и быстрее будет по прямой по Ильенка, потом Щусева и Стеценко, везде просто постоянно прямо ехать и уткнетесь в Лавину.
Я на Лукьяновке работаю и к Лавине если надо езжу только так
Зам. зав. Анонима
• 27 ноября в 20:47
Ответ дляКіна не буде
А ремонт там , знали? Стеценка