БезникаЯ• 28 ноября в 11:47
Хто фарбується в холодний не темний шоколад?
Дівчата, цікавить фарба не вище 6 рівня. Хоч гарньер з еви, хоч професійна. Щоб було попелястий холодний і не темний молочний шоколад.
Брала фарбу Бако, і 6 і 7 рівень (навіть ті що в них на палітрі холодні і попелясті) дають абсолютно коричневий, що вимивається в рижий
Взяла звичайний гарньер 5.0 - рижину перекрило, але дуже темний, знов треба виправляти.
Порадьте, будь ласка фарбу.
Цикавенная• 28 ноября в 12:02
5.0 (20)+5.12(20)+5.15(10) или 4,15(10)+6,35(20)+4,0(20). Одним цветом Вы никогда не сделаете красивый оттенок. Это на Гариньере. И рыжий - это подорваная база, слишком сильный оксид ( обычно этим грешат краски из мас маркета)
ХаДиДиШь• 28 ноября в 12:07
До вашої фарби потрібно додати 6.12 та 6.13 в рівних пропорціях. Наприклад 30 грам вашої фарби, 15 грам 6.12 і 15 грам 6.13. Або ви пофарбувалися і через два тижні риже полізло, то берете 6.12 і 6.13 по 10 грам і розводите в 100 мл очисника, додаєте 30 мл шампуню, все добре збиваєте і наносите на сухе вимите волосся на 20 хв
Огірок та Помідорчик• 28 ноября в 12:22
Відмічусь в темі.
Теж актуально, а тут такі класні відповіді дали.
Дякую
БезникаЯ
• 28 ноября в 13:04
Ответ дляЦикавенная
Я користувалася виключно проф фарбами. І от Бако зробила коричневий з рижим, звісно що були суміші, з синім пігментом навіть, у перукаря, але вона мабуть сама по собі абсолютно коричнева....
Гарньер то був одноразовий психоз.
На 4 або 5 буде темний, я хочу щось на 6
Гарньер то був одноразовий психоз.
Цикавенная• 28 ноября в 13:11
6.0(20)+7.12(10) - красивый перламутровый на 6 тоне Рыжий подтон дает сильный оксид, Вы на каком оксиде краситесь?
БезникаЯ
• 28 ноября в 13:14
Ответ дляХаДиДиШь
Подивилася, у Бако взагалі нема таких номерів 6.12 та 6.13
БезникаЯ
• 28 ноября в 13:15
Ответ дляЦикавенная
3 або 6% бо сивина
БезникаЯ
• 28 ноября в 13:16
Ответ дляЦикавенная
Тут 7.12 золотий взагалі,
8.12 додавала декілька разів до 7.00
БезникаЯ
• 28 ноября в 13:17
Схоже треба просто взагалі іншу фарбу підібрати. Порадьте, будь ласка, яку? Ще ж і сивина