Сама не знаю• 2 часа назад
Сніданок на схудненні 90
Добрий ранок, смачного!!!
Сама не знаю
• 53 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вы думаете все шаурму только дома готовят?
Просіть не класти соус
Люблю ХОЛОСТЯКА• 52 минуты назад
Ответ дляСама не знаю
Просіть не класти соус
Не, она здесь и так сухая а без соуса будет вообще кирпич((
Я не часто ее ем. А с фри последний раз года 4 назад ела
Сама не знаю
• 52 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Средняя, с картошкой фри внутри.
Зрозуміло
Сама не знаю
• 50 минут назад
Ответ длявре_Динка
краще за 3-4 години до сну мати останній прийом їжі
В мене так і є +/-. Я вчора поїла мінімально і пішла ще 7,5 тис.кроків находила.
Замулена ріка• 50 минут назад
Ответ дляСама не знаю
Що це?
Овсянка, творог, пів банана, лохина
Сама не знаю
• 50 минут назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А вот сон лучше сдвинуть ближе к 22. Но я сама такая не могу раньше лечь спать((
Влітку це важко зробити. Взимку я вже о 21 можу вирубитися.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 49 минут назад
Ответ дляСама не знаю
А мне вообще сложно рано, в 22, уснуть(( приходится держать строгий режим(
Сама не знаю
• 48 минут назад
Ответ длявре_Динка
в шуармі? не всі ж домашню роблять)
Я прошу без соусами тоді, лише червоний гострий трішки
Люблю ХОЛОСТЯКА• 48 минут назад
Ответ дляСама не знаю
Я недавно попробовала с гранатовым- это так вкусно
Сама не знаю
• 41 минуту назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вот. Я сама об этом вчера узнала
Дякую!!! Заскрінила собі. Я коли курси масажу роблю, то втрачаю до 5 см в об´ємах і якість тіла супер.
На паровозе• 45 минут назад
Ответ дляСама не знаю
Я рада, але вони теж калорійні, хоч склад і хороший, тому враховуйте їх.
Таак, бачила їх калораж. Я більше через склад купила, а не через калоріїї, я поки не хочу себе сильно обмежувати в їжі (точніше зараз в мене не виходить), але продовжую шукати більш здорові продукти. Бо останнім часом війшло в звичку купувати кукурудзяні палички, донати, булочки з кремом, оце все.. Дуже люблю солодке, випічку, то ж поки намагаюсь в черговий раз злізти з залежості від дуже солодкого. Сушки смачні, але я не з’їм їх за раз стільки, скільки паличок кукурудзяних, і це вже плюс
В кожного свій шлях )
Люблю ХОЛОСТЯКА• 44 минуты назад
Ответ дляСама не знаю
Я даже подумать не могла что это так может работать.
Но у меня очень быстрый набор веса и бедра -живот холодные. Спросила чат и удивилась
Думала что надо на массаж ходить а он пишет что и 5 минут достаточно но каждый день и до ощущения тепла!
Сапай вазони• 43 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Да
Набрать можно с разных причин
Главное возращать себя обратно в комфортный вес
Набрать можно с разных причин
О, адепты Набрала на гормонах от стресса всегда тут
Люблю ХОЛОСТЯКА• 43 минуты назад
Ответ дляНа паровозе
В кожного свій шлях )
Читала что чем больше ешь мяса- тем меньше хочется сладкого
Сама не знаю
• 43 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Це як з морозивом, чоловік вчора привіз гран прі вишневе, мені запропонував, а там 155 г, я подивилася калорійність і сказала, що це треба замінити один прийом їжі морозивом, я його не настільки люблю і хочу, щоб це робити. Він посміявся з мене ))))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 43 минуты назад
Ответ дляСапай вазони
Все-го-хо-ро-ше-го
Сама не знаю
• 42 минуты назад
Ответ дляЗамулена ріка
Овсянка, творог, пів банана, лохина
Смачного!!! Не моє, на жаль.
На паровозе• 42 минуты назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Теж таке чула. Та м’ясо їм. Точніше курку в основному)) Може і не добираю білків, бо не рахую. І овочі, і каші, і фрукти. А на солодке тягне
Люблю ХОЛОСТЯКА• 41 минуту назад
Ответ дляСама не знаю
Я первый раз в жизни съела полкорыта мороженого. Со вкусом пана-коты. Как затмение наступило
Потом вписала в свой калораж и выдыхнула
Люблю ХОЛОСТЯКА• 41 минуту назад
Ответ дляНа паровозе
Посчитайте белки, заметила по себе. Но я больше красное мясо люблю
Сама не знаю
• 38 минут назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я не дуже хотіла, тому відмовилась, якщо щось дійсно хочу, то знаходжу йому місце
Мания-Величия• 38 минут назад
Ответ дляЛижТолько
Всім добра ❤️
День 207
Завтрак:
- заливное 470-200; 🥟с 🥔148-251,6; 🍄🟫муэр 50-30
Вес: 668 гр. Калорийность: 481,6
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
- ☕️ 300-100; 🍎44-19,8; 🫐60-24; еживика 46-27,6; 🍓 48-21,6; слива 50-23,5; 🍒54-27; творог 90-72; йогурт 44-39,6
Вес: 736 гр. Калорийность: 355,1
Обед:
- суп с 🐔и булгуром 402-120,6
Ужин:
- 🥬74-11,1; шпинат 26-5,7; 🥦80-21,6; сельдерей 36-4,3; 🍐32-14,4; 🥑24-38,4; семена🎃6-33,6; семена🌻6-34,8; клюква суш. 18-55,4; 🍯4-16; масло кунжутное 2-18; 🍋сок 4
Вес: 312 гр. Калорийность: 253,3
День 207
Завтрак:
Вес: 668 гр. Калорийность: 481,6
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
Вес: 736 гр. Калорийность: 355,1
Обед:
- суп с 🐔и булгуром 402-120,6
Ужин:
Вес: 312 гр. Калорийность: 253,3
яка незвичайна форма в вареників, для них тісто не кружечком, а овалом треба?
На паровозе• 37 минут назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ой, ні, рахувати не буду. Пам’ятаю з досвіду, що якщо перетерпіти тижні два-три, то вже і не тягне. Зараз планую знову цей фокус провернути
Сама не знаю
• 23 минуты назад
Вийшла із зони комфорту заради цікавості. Порахувала калораж пирога. Зараз порахую калорійність сніданку.
Зілля до весілля• 19 минут назад
Ответ дляРуда ліса
Ні, ну якщо вважати, що у випічці 100ккал на 100г, то звичайно, підрахунок калорій - ’основне’.
У брауні калорійність понад 500ккал/100г, а 100г - це манюсінький шматочок)
Мої улюблені фруктові тарти з пісочного тіста мають під 300 ккал/100 г, і це менший об´єм, ніж у автора на тарілці... Мовчу про медовик з вершковим кремом та мій улюблений чізкейк.
Ще раз для особливих жінок))
Є випічка низькокалорійна. Не дякуйте
Сама не знаю
• 17 минут назад
Ответ дляЗілля до весілля
Ще раз для особливих жінок))
Є випічка низькокалорійна. Не дякуйте
Щоб знизити калораж мого пирога, то треба зменшити масло, або його прибрати, як це вплине на смак, потрібно пробувати, буде більш прісне тісто.
Зілля до весілля• 15 минут назад
Ответ дляСама не знаю
І я бачила рецепт. І який ваш вирок, як на смак?
Чудово. Кабачок не відчувається. Треба добре віджати сік
Зілля до весілля• 10 минут назад
Ответ дляСама не знаю
Я роблю галети з сиру кисломолочного без масла. Дуже смачні.
З полуницею раніше. Зараз з лохиною, персиком, словами. Спробуйте
Сама не знаю
• 9 минут назад
Ответ дляЗілля до весілля
Дякую за віднук, треба буде спробувати