Все возможно• 28 ноября в 18:58

Як відрегулювати батареї

маю таку проблеми, батареї біля котла дуже гарячі, в дальніх кімнатах ледб теплі. міняли терморегулятор,з ним все добре
повітря спускали, завоздушеності нема
к.Буланова• 28 ноября в 18:59
Болгарку надо.
Кондуктор маршрутки• 28 ноября в 19:00
Система проведено через ж
У моїх батьків так, на другому поверсі 14, на першому 22
Регулятори не допоможуть
П´яна вишня• 28 ноября в 19:01
А якщо ті що гарячі на мінімум поставити, то дальні тепліші не стають?
автор Все возможно • 28 ноября в 19:03
Ответ дляП´яна вишня
ні наче
КапитанльнаЯ• 28 ноября в 19:06
Не дотягує опалення. Тобто ця батарея все на себе бере. У мене так у квартирі. Три батареї, дві гарячі, остання тепла. Треба першу підкручувати на менше щоб до останньої дійшли.
Снегопадка• 28 ноября в 19:05
Смотреть на систему в целом надо. Может сделала разводка рагульно, может насос не продавливает, может еще что то. Может где то засор в системе и вода дальше не циркулирует. Специалист нужен.
автор Все возможно • 28 ноября в 19:06
Ответ дляСнегопадка
тобто вентілб закрутиьи на першій? а на тих максимально викрутити?
Снегопадка• 28 ноября в 19:07
Ответ дляВсе возможно
Пробуйте так. Хуже не будет.
автор Все возможно • 28 ноября в 19:07
Ответ дляСнегопадка
іноді доходить, батареї гарячі а іноді ледб теплі. як волнами, то теплі то холодні, хрча на кухне постійно гарячв
КапитанльнаЯ• 28 ноября в 19:13
Ответ дляВсе возможно
У нас в підвалі тепловий пункт, то коли на дворі тепло, то температура в системі знижується.
Я 2 батареї підкрутила на менше, а останню на максимум.
А коли світло вимикають, то і опалення нема. І коли вмикають, то ті дві зразу гарячі, а та не одразу.
Забрала і не сказала• 28 ноября в 19:16
Стукануть отверткой по тройчатке) вклинила видать
Доставучая• 28 ноября в 20:30
Ответ дляВсе возможно
У вас має бути ще один вентиль на кожній батареї, тобто це подача і з іншого боку має бути обратка. Є?
Леплю из пластилина• 28 ноября в 20:33
Ответ дляСнегопадка
в першу чергу гідравлік потрібен
автор Все возможно • 28 ноября в 20:43
Ответ дляДоставучая
нема такого. тобто є обратка і вхід звісно але нема ніяких регуляторів на них
автор Все возможно • 28 ноября в 20:53
Ответ дляДоставучая
є ось такий якшо відкрутити шляпку
Доставучая• 28 ноября в 21:03
Ответ дляВсе возможно
Погано(( Скоріше за все у вас котел без насосу. Тому, просто не продавлює до останньої батареї. Остання батарея буде гаряча лише коли є світло і виставляєте високу температуру на котлі. Ви можете встановити насос, але він електричний