Кривая спроса• 28 ноября в 23:35
Які хобі допомагають розбагатіти
які хобі допомогли вам зрозуміти цінність грошей і азарт заробітку?
Кривая спроса
• 29 ноября в 19:34
Ответ дляЗоя Жорівна
То же в них політика, основне заняття, а ви питаєте про хобі, та шей щоб заробляти.
Я не питала заробляти на хобі
ТихоЯ• 30 ноября в 18:59
Ответ дляПуки-куки
Богатых любовников )
Если есть желание и возможность почему бы и да)
ТихоЯ• 30 ноября в 19:02
Ответ дляВсех в сад
я безкоштовно консультую тільки своїх друзів та дитину, зараз і так дуже велика конкуренція та тимчасовий спад продажів, та і починати це вперше не найкращі часи через високі стартові ціни та додаткові різні палки в колеса з боку державних органів.
В кризу, як раз потрібно починати