Рассказываю историю, возможно кому-то будет полезна. У меня на руках двое стареньких женщин, лекарства приходится закупать в промышленных масштабах. Обычно делаю заказ через таблетки юа, сегодня получилось через сайт известной сети аптека, в которую чаще всего захожу, так как близко. Оформляю заказ и вижу, что у меня оказывается 300грн бонусов, о которых мне никто из провизоров никогда не говорит, только просят мелочь на карту бонусную скидывать при покупке. Я на радостях оплатила лекарства бонусами, а ведь могла о них и не узнать, они бы просто ’сгорели’ через время
катерина12009• 29 ноября в 00:03
В мене так було тільки 1 раз в Подорожнік, в інших що не купуй 2 копійки, а тепер і там так само
Ответ длякатерина12009
Как раз подорожник и есть. При нынешних ценах на лекарства, неплохо оплатить бонусами хотя бы капли от насморка или какой-нибудь колдрекс. Только провизоры ни единого раза об этом не сказали
Я фармацевт в аптеці Подорожник 🙌 І я своїм покупцям списую бонуси, причому сама пропоную, не дивлячись на пряму заборону через інформаційний лист озвучувати кількість бонусів покупцю. Так і вказано - називати кількість бонусів тільки на запит від самого покупця. Я списувала і по 300 грн і віддавала товар за бонуси. Мене ще не звільнили-))))
Розказую про програму лояльності. Зараз вона працює тільки на ресурсах мережі. Замовлення через сайт, застосунок, вайбер, телеграм, прямі покупки в аптеках мережі Подорожник дають можливість людині накопичувати 1% від суми чеку бонусів, які фармацевт може списувати при наступних покупках. Якщо людина замовляє на ресурсах типу Таблетки.юа, Ліки24, Гетконтакт - бонуси не нараховуються і фармацевт не бачить їх, щоб списувати ( до 20х чисел цього місяця ще бачили і списували, зараз -ні), бачить лише бали Фішки і може списати їх, поки Подорожник проводить акцію з партнером Фішкою. Далі не знаємо, як буде. І що головне, моніторте ціни на сайтах мереж, останнім часом там ціни нижче, ніж на Таблетки.юа і так, при замовленні на сайті ви можете бачити і самі списувати свох бонуси.
Якщо людина 3 роки не називала свій номер телефону в аптеці Подорожник, її віртуальна бонусна карта анулюється, і через рік після останнього чеку в аптеці всі бали бали анулюються ( раніше вони зберігались безтерміново).