Если вы забронировали в таблетках, не факт, что по приезду аптека будет работать. У нас вчера на районе 2 из 3х были закрыты. Пришлось всю пачку лекарств брать в одной по задранным ценам и переплачивать. Учите это при заказе
Я фармацевт і так, зараз більшість аптек уже мають генератори, інвертори. Але ж вони не всесильні при вимкненнях на 7 годин поспіль. Генератор треба дозаправить і дати мотору перепочити після 4х годин роботи, залежить від марки самого обладнання. Потім генератори теж виходять з ладу-( і їх немає по 2шт на заклад... Тому так, може бути накладочка.