ТаЕщеОптимистка• 29 ноября 2025
Средства для кудрявых волос
Посоветуйте, пожалуйста, как можно ухаживать за кудрями мальчику 12 лет. Волосы примерно как на фото, челка короче, чтоб в глаза не лезла).
Может, мусс какой-то, чтоб локоны более четкие были
хутряна володарка• 29 ноября 2025
Я люблю больше всего гель ( в Еве рамбутан) высушить дифузором или пускай сами высохнут и надо снять краст пальцами , чтобы не было вида мокрых волос
Меряю от 0• 29 ноября 2025
Tigi классные для кучерявых волос средства
На нотино хорошие цены на tigi как раз
Добра всем!• 29 ноября 2025
По-перше :таке волосся пористе і йому треба більше зволоження, ніж звичайному .
По:друге: після миття голови використовувати бальзами незмивашки( leave-in), підібрати за відгуками чи своїм відчуттям. Наносити трохи, щоб не обтяжити волосся в не було ефекту немитої голови.
По-третє: для формування та утримання локонів треба гель для локонів( чи пінка, чи спрей).
Після миття голови, нанесення лівіну та гелю розчесатися, сформувати локони « жамкаючи волосся» і більше його не розчісувати . Сушити природнім шляхом чи дифузором . Після висихання пальцями зруйнувати засохлу плівку засобів ( каст).
Можна сольовим розчином замінити гель . Або використовувати на другий день для відновлення зачіски .