4есотка• 29 ноября в 19:59
Где в Киеве делают УЗИ колена по направлению?
Сегодня ночью, пока сидела в коридоре, перешерстила всю Хелси / Хелс24 и не нашла.
Не хотелось бы платить, раз дали направление. Посоветуйте что-нибудь… Лучше правый берег
Белоснежко• 29 ноября в 20:04
На Оболони делают вроде, но я рентген делала, в проекциях или как оно. На минском массиве тоже кабинеты по этому делу.
Пополняю_Карму• 29 ноября в 20:09
Поперше, подивіться в хелс24, по-друге, телефонуйте в консультативні центри і питайте прізвище лікаря, якиц робить це обстедення, бо кожен пише назву обстеження як попало, а система показує лише повне співпадіння. Плюс багато записів розходяться в реєстратурі, бо там запис за місяць, а в системах лише за 14 днів, тому неможливо зловити слоти.
Молчавочка• 29 ноября в 20:57
Ответ дляПополняю_Карму
Хелт 24,не хелс....
Бочка порохУ• 29 ноября в 23:09
Що саме у вас написано в направленні? Бо узі коліна ,це ваша версія
4есотка
• 30 ноября в 18:11
Ответ дляБочка порохУ
Ультразвукове дослідження коліна