Глас_Народа• 29 ноября в 22:04

Йшов 17 час без світла.

Київська область. А у вас як?
Мюллерная• 29 ноября в 22:14
Ответ дляРегионщица
А где заряжаете? Если нет авто, то где? Весит же она 40 кг.
Почему вы решили, что нет авто? Сели в машину, поехали к друзьям, зарядились и вернулись.
автор Глас_Народа • 29 ноября в 22:14
Ответ дляКомиссия50%
Голосіівський р-н - нема( Дтек пише, що не буде до 12:00 завтра. Виходить 29 годин без світла
А опалення /вода?
Апофиозная• 29 ноября в 22:15
Ответ дляНе виправдовуюсь
Эмпатии 0...
Тут теж 0, жіночка в Європі.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3790550
Регионщица• 29 ноября в 22:15
Ответ дляКомиссия50%
У нас в 22 году трое суток не было. при свечах сидели. Это было жесть...это потом уже купили станцию. лампы на аккумуляторах
Регионщица• 29 ноября в 22:16
Ответ дляМюллерная
Это я о себе, что нет авто. Как ее зарядить и главное где. Она же не один час заряжается.
Комиссия50%• 29 ноября в 22:18
Ответ дляНе виправдовуюсь
Жесть(( у вас дом на электрике?
так, але є генератор, не знаю скільки він ще буде працювати( в обід виключали( Ще є станція і туристична грілка, поки тримаємо як запасний варіант. Воду набрали, є термопот.
Бо в 22 році вже мали досвід. Без світла, ГРВІ, на свічці гріли пів чашки води, щоб випити аміцитрон(
А взагалі немає світла, води, опалення, ліфта (переживу), інтернету (є модем, провайдер тримає ще)
Комиссия50%• 29 ноября в 22:18
Ответ дляГлас_Народа
Бляха. Це і в нас так може бути
подивіться на сайті Дтек
автор Глас_Народа • 29 ноября в 22:21
Ответ дляРегионщица
Зарядну станцію все одно можна ( таксі, друзі, родичі). А от якщо інвертор + батарея, то взагалі ніяк
Мюллерная• 29 ноября в 22:18
Ответ дляРегионщица
Она заряжается до 100% меньше чем за час. Обычно нам её хватает на длительные отключения, но по правде сказать, больше 12 часов мы с ней не сидели. Сегодня уже стало понятно, что его не будет в ближайшее время, поэтому зарядились на ночь.
Регионщица• 29 ноября в 22:20
Ответ дляМюллерная
У нас две. Одна часа 4 заряжается. Вторая 1,5 - 2. Тоже экономлю на темное время суток.
Червона калина• 29 ноября в 22:21
Часов 6 не было. Пару часов как дали. Провалялась на диване с телефоном весь день, часть проспала. К счастью маленьких детей в доме нет, это значительно проще. Подросток сам себя развлекает с друзьями на улице. Мамам малышей искренне сочувствую.
Ноу коммент• 29 ноября в 22:22
Сочувствую. У нас не так много, но тоже весь вечер без света, еще и график меняли сегодня 5 раз..
А поговорить?• 29 ноября в 22:28
Я вас розумію. У нас ще до війни, якось в селі не було світла майже 5 діб. Лише на нашій вулиці. І ці падлюки в обленерго заявку не приймали більше двох діб. Ну типу вона весь час десь губилася, що через чат бот, що через телефон. Бо там протягом доби вони повінні якось відреагувати на звернення. Досі згадую цей весь трешак як кошмар
Метровий сантиметр• 29 ноября в 22:33
Ответ дляГлас_Народа
Я теж намагаюсь, але в сусідньому жк горить і мені теж хочеться))
Мені цей обстріл коштував собаки, комусь життя, здоров´я, квартири , машини
На цей раз пощастило лівому берегу, світло за графіком , а я сиджу у темряві поруч з собакою, яка відходить від нападу, і не знаю чи однак вона до ранку
Слобожаночка• 29 ноября в 22:39
Ответ дляГлас_Народа
Я в СБ
ПБ з 7 ранку нема, останні відсотки на інверторі
Україна понад усе!• 29 ноября в 22:42
Днепр вас отлично понимает. 7 нет, 3.5 есть. сегодня должны были на 4 часа отключить, но все таки добавили еще 3 часа. так что 7 нет, 3.5 есть
Слобожаночка• 29 ноября в 22:43
Ответ дляГлас_Народа
Чого це ніяк?
Зняли зі стіни і зарядили.
Ми так завтра плануємо зробити якщо вночі не включать.
Ольга520• 29 ноября в 22:45
Не Київ. Мусили купувати генератор. Для мене дуже дорого, влізла в кредит вперше в житті.
вкрации• 29 ноября в 22:48
Ответ дляЗасомневаю
Тут с этим вообще туго. Ещё и потопчутся на больной мозоли ((
Тобто, всі мають написати, що нема світла, щоб авторці і вам легше стало? Ви питання в темі не читали, відразу зі звинувачень почали?
Швидка Настя• 29 ноября в 22:50
Ответ дляРостки жимолости
Вишневе, так само. Навколо темрява, співчуваю у кого електроплити…
Гірше в кого електроопалення.
Мяо мой мяо• 29 ноября в 23:00
в нас сьогодні біль=менш, але ми на лівому, після минулого обстрілу було навпаки, на лівому не було, на правому було

співчуваю вам
Мяо мой мяо• 29 ноября в 23:01
Ответ дляФсеСама
Мы вот такие счастливчики
ой, я це бачила, капець, бідні люди(
Я тут с краю постою• 29 ноября в 23:02
Ответ дляГлас_Народа
Я думала в Києві краще, але видно не у всіх районах
Теремки, біля метро - нема світла з ночі
Я тут с краю постою• 29 ноября в 23:02
Ответ дляФсеСама
Мы вот такие счастливчики
Так. Ми поряд - теж не має
Локшина на вухах• 29 ноября в 23:08
Ответ дляФсеСама
Мы вот такие счастливчики
Ми ті щасливчики що з Вами.
Щедрик• 29 ноября в 23:12
Співчуваю вам. Бажаю, щоб дали світло поскоріше
Невидимка Майя• 29 ноября в 23:18
Колись ще при першому масованому обстрілу 60 год не було. Але у нас газ і це спасало.
ПочтальЁнша• 29 ноября в 23:20
Морожена_курка• 29 ноября в 23:21
В нас нема опалення але є світло.. навіть відмінили відключення. Фіг зна шо. За звичай нас відключають по повній
Садова гойдалка• 29 ноября в 23:24
Ответ дляРегионщица
Мы рядом с вами тогда сидели (((. Сейчас и вправду немного легче