Астановитесь• 30 ноября 2025

Я була в Москві з 2009 по 2012 рік декілька разів

Моє враження від першої до останньої поїздки: зацофане місто, я не знаю як правильно це описати, наче гроші там є і не мало, але все якесь замурзане, недомите, високомірне на пустому місті, як дешева бутафорія. Таке враження що ти в залабуді в якій зробили класний косметичний ремонт, але якщо доторкнутися до стіни то вона посипиться і таракани поповзуть.
Гидроусилитель руля• 30 ноября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
У меня так в Харькове было.
автор Астановитесь • 30 ноября 2025
Ответ дляВареничніца
В последние лет пять, Москву признали самым технологичным и быстро развивающимся городом Европы.
Хто прихнав - скабаєва тв?
автор Астановитесь • 30 ноября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Ну прекрасно, зачем это обсуждать, пусть она сгорит им там, хоть глянец, хоть тряпка.
Не нервуйтесь так, правда не завжди така якою ви хочете щоб вона була 🤷🏼‍♀️
Само_достаточная• 30 ноября 2025
В Москві не була, була в ПІтері в 2008 році. Це був мій культурний шок.
автор Астановитесь • 30 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Чому?
Само_достаточная• 30 ноября 2025
Ответ дляАстановитесь
Чому?
Мені дуже сподобалось місто. Десь в душі шкодую, що вже ніколи його не побачу ще раз. Може зараз по іншому подивилась би на це, але тоді була під враженням.
Давно без алко• 30 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Я в Москві була дуже багато, тітонька там жила, і шкодую, що так і не відвідала Пітер. Хоча Москва мене дуже розчаровувала, були гарні туристичні місця, але й вони якісь похмурі.
автор Астановитесь • 30 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
А в яких містах світу ви ще були?
Само_достаточная• 30 ноября 2025
Ответ дляАстановитесь
А в яких містах світу ви ще були?
Ви були в Пітері? Ну щоб для порівняння
автор Астановитесь • 30 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Ви були в Пітері? Ну щоб для порівняння
То ви не відповідаєте на моє питання?
Бюст Березуцкого• 30 ноября 2025
прощай немытая расия...
Само_достаточная• 30 ноября 2025
Ответ дляАстановитесь
То ви не відповідаєте на моє питання?
Ви хочете порівняти інші міста з Пітером. Для того, щоб розпочати дискусію треба розуміти, чи ви знайомі з цим містом?
автор Астановитесь • 30 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Я не хочу нічого розпочинати
Відірву та викину• 30 ноября 2025
Ответ дляВареничніца
Хто?? Москалі? серед інших рос міст??
Силиконочка• 30 ноября 2025
Нормальный город, по инфраструктуре и темпу всё там ок, мне больше запомнилось (была в 19-м году), что именно атмосфера, люди какие-то сдавленные, зажатые, вроде как под железной рукой в бархатной перчатке. Не знаю, как объяснить, но я не ощутила там свободы
В Харькове и Одессе и внешняя картинка, и внутренние ощущения всегда были на высоте. Искренне люблю эти города
пьЯНА• 30 ноября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Пишите свои впечатления в этой теме- https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3790605
Зачем 100500 тем, неинтересно
А вона кацапською, і це неітєрєсно... сама читай
пьЯНА• 30 ноября 2025
Ответ дляВареничніца
Хто признав?
автор Астановитесь • 30 ноября 2025
Ответ дляпьЯНА
Хто признав?
Скабаєварутв
Лгин• 30 ноября 2025
Ответ дляВареничніца
Так і є.
Місто набагато більш чисте й сучасне, чим більшість міст Європи.
ЖующаЯКонфету• 30 ноября 2025
Не знаю, посмотрела сейчас, вполне мило у них украшено, нарядно.
Анонім-ка• 30 ноября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ага. ЦУМ
Шикаю і викаю• 30 ноября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Желаю каждому, кто так думает жить так, как живут люди за мкадом))) А с учетом того, что 99% этих рассуждений от тех, кто там не был никогда, вывод очевиден.
Я прожила в Украине 31 год, потом уехала. Была в РФ во многих городах с 2008 много раз. Поверьте, если взять не Москву, а Нижний Новгород или Владивосток, или Самару, то такого уровня развития городов на территории Украины только Киев.
автор Астановитесь • 30 ноября 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Упаси боже щоб я так жила.Ахахаха ….., тому ти ждєш асвабадітєлєй
Шикаю і викаю• 01 декабря 2025
Ответ дляАстановитесь
Я вообще живу давно в другой стране и никого не жду. Но объективно - прекратите смотреть всякий бред и учитесь думать головой
автор Астановитесь • 01 декабря 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Вам того ж бажаю
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2025
мені сподобалось, фиргнув , всі як таргани порозлазились . і весь пафос як пурхавка зник