Вот Она Я• 30 ноября в 12:59
Призначення платежу
Купувала чоботи давніше і не підійшов розмір. Продавець продавала їх у себе. Вчора продала. І сьогодні перевела кошти вказавши призначення "Допомога другу". Чи буде від цього проблема з податковою? Сума 3700 грн. Дякую
Свідок Перемоги• 30 ноября в 13:06
Ви хотіли отримати гроші із призначенням ’сплата за товар’?
І так, все, що заходить на картку фізичної особи- її доход, який має бути оподаткований. Виключення -переводи від батьків/дітей/чоловіка/жінки. Вони декларуються, але оподатковуються за нульовою ставкою.