Комиссия50%• 30 ноября в 14:24
В день нашого весілля померла бабуся чоловіка
Весілля вже розпочалося, всі гості приїхали, банкет в розпалі. І тут я бачу, що батьки чоловіка десь зникли, нічого нам не сказавши. Вже наступного дня мені сказали, що померла мама моєї свекрухи. Я чула, що це погана прикмета, сеце тоді стиснулося і стало страшно, але згодом я старалась не згадувати про це. Минуло вже 10 років після цього. І це були самі пекельні роки мого життя. Я, завжди життєрадісна і щаслива дівчина, ледь не померла від жосткої депресії. З чоловіком постійні скандали і непорозуміння, його наче підмінмили (а до цього жили душа в душу) . Мені дуже погано і страшно, не знаю що з цим робити. Дуже переживаю за свою дитину(((
Ще сьогодні знайшла це в інтернеті
Бавовнятко• 30 ноября в 14:26
А у тех, у кого никто не умер, но, постоянные разборки и скандалы, то это из-за чего? Вы натягиваете сову на глобус.
Сумка з негодою• 30 ноября в 14:27
В день народження сина помер мій тато. То дитині тепер не жити?
Маячня якась середньовічна
Кокосиха• 30 ноября в 14:29
А бабуся теж винна в тому, що 10 років ви терпите таке життя?
Якщо ви мазохіст , бабуся тут до чого?
Чучело-Мяучело• 30 ноября в 14:30
У нас похожая история. Мы подали заявление и умерла бабушка мужа, перенесли. Накануне регистрации умерла соседка по площадке, а дедушка, который был на нашей вечеринке, приехал домой заболел и умер. Три смерти около нашей свадьбы. Уже в разводе, но постоянно были и есть неприятности, проблемв и крупные проблемы.
Сумка з негодою• 30 ноября в 14:31
Ответ дляКокосиха
Якщо ви мазохіст , бабуся тут до чого?
Авторка насочиняла таке хтознашо
Чебураха з перцем• 30 ноября в 14:35
Ответ дляЧучело-Мяучело
Думаю, вселенная так предупреждала,что не нужен этот брак. Но мы же обычно не слушаем и не смотрим на знаки, пока не попробуем и не обожжемся.
Комиссия50%
• 30 ноября в 14:35
Ответ дляСумка з негодою
Удалено администрацией...
Читала. Мене не цікавить ваша думка
Міряно-переміряно• 30 ноября в 14:36
Ох и бред. Вы не знали что люди смертны? Или это просто чтобы переложить на кого то другого ответственность?
Сумка з негодою• 30 ноября в 14:36
Ответ дляКомиссия50%
Читала. Мене не цікавить ваша думка
А нащо ви створили тему, якщо вас думка порадниць не цікавить?
Комиссия50%
• 30 ноября в 14:39
Я вам серйозно говорю, відбувається наче якась потустороння маячня. Мені постійно сняться кошмари. Я вже ледве жива, ні сил ні енергії, одні сльози постійно.
Сумка з негодою• 30 ноября в 14:38
Ответ дляЧебураха з перцем
Весілля ж вже було в розпалі, бенкет, гості... Якось запізнилось попередження
Сумка з негодою• 30 ноября в 14:38
Ответ дляКомиссия50%
10 років?
Комиссия50%
• 30 ноября в 14:38
Ответ дляСумка з негодою
Мене цікавить думка вихованих і адекватних людей
Сумка з негодою• 30 ноября в 14:39
Ответ дляКомиссия50%
А як ви визначаєте адекватність?
Чебураха з перцем• 30 ноября в 14:40
Ответ дляКомиссия50%
Ищите бабку, ведьму. Я серьезно. Фиолетовые дамы, налетайте
Дружная семейка• 30 ноября в 14:40
Ответ дляКомиссия50%
так навіщо терпіти 10 років?
Автор, шлюби розпадаються навіть з іделаьним весіллям і купою гарних прикмет. І хтось сподівається на те, що стане краще один рік, а ви вже десять, а хтось буде все життя.
Без комплексів• 30 ноября в 14:41
Ответ дляКомиссия50%
А традиційні методи за ці 10 років ви спробували чи не було часу? Обстеження у ендокринолога, психіатра, заняття спортом, відвідування психотерапевта і т.д.
Чучело-Мяучело• 30 ноября в 14:41
Ответ дляЧебураха з перцем
Я была беременна и хотела просто регистрации. Да, грустно это всё.
Фея_3уровень• 30 ноября в 14:41
У родичів тато раптово впав в кому у переддень весілля, лікарі сказали, що надії нема, але пообіцяли зробити все, що можуть. Родина там велика, люди вже приїхали здалеку... Тихо взяли шлюб, тихо пообідали, власне, у них не весілля, а поминки вийшли, тато протримався рівно до півночі. Живуть вже років 8, все добре. Менше в забобони вірте.
Гарні диньки• 30 ноября в 14:46
Моя мама хоронила сына (моего брата) в свой ДР. А сама она умерла недавно и ее 9 дней были как раз в ДР сына(
Цукрові вишні• 30 ноября в 14:50
У меня по папиной линии многие умерли: моя бабушка 8 марта, тётя 1 января, дядя в день рождения моего папы умер. Вы просто притянули смерть бабушки к вашей несчастной жизни, ваш муж всегда был таким, просто видимо в браке открылось его истинное лицо.
Барабан для дорослих• 30 ноября в 14:54
У моей подруги,вот только не помню точно,в тот же день или за день, тоже умерла бабушка. На свадьбе ее не должно было быть. И родители решили не портить праздник и не говорить. Подруга тоже переживала. Прошло уже больше 15 лет. Они живут очень хорошо. Есть дети,с ними все в порядке.
Мексиканочка• 30 ноября в 14:54
Ответ дляКомиссия50%
10 років ви оце все терпите?((
Полуничка• 30 ноября в 14:54
Автор, обязательно посмотрите сериал ’Слепая’ . Баба Люба столько всего нарассказывает, что вы каждого листочка и каждой ниточки будете шугаться.
Комиссия50%
• 30 ноября в 15:00
Ответ дляМексиканочка
10 років ви оце все терпите?((
Так, терплю.