Комиссия50%• 30 ноября 2025
В день нашого весілля померла бабуся чоловіка
Весілля вже розпочалося, всі гості приїхали, банкет в розпалі. І тут я бачу, що батьки чоловіка десь зникли, нічого нам не сказавши. Вже наступного дня мені сказали, що померла мама моєї свекрухи. Я чула, що це погана прикмета, сеце тоді стиснулося і стало страшно, але згодом я старалась не згадувати про це. Минуло вже 10 років після цього. І це були самі пекельні роки мого життя. Я, завжди життєрадісна і щаслива дівчина, ледь не померла від жосткої депресії. З чоловіком постійні скандали і непорозуміння, його наче підмінмили (а до цього жили душа в душу) . Мені дуже погано і страшно, не знаю що з цим робити. Дуже переживаю за свою дитину(((
Ще сьогодні знайшла це в інтернеті
Карусель-весель• 30 ноября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Читала. Мене не цікавить ваша думка
Корінь зла у Вас в душі, а не в смерті чужої Вам людини. В день вашого весілля було безліч смертей у світі.
ЯсноВидящая• 30 ноября 2025
Ответ дляКокосиха
А бабуся теж винна в тому, що 10 років ви терпите таке життя?
Якщо ви мазохіст , бабуся тут до чого?
И начнем с того, что бабушка была родственницей мужа. Соответственно это он, по идее, должен был терпеть и страдать в браке по поверью, а не автор
Вишиванка• 30 ноября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Думаю, вселенная так предупреждала,что не нужен этот брак. Но мы же обычно не слушаем и не смотрим на знаки, пока не попробуем и не обожжемся.
угу, вселенная такая ’надо как-то предупредить, что не надо им жениться, укокошу пару-тройку бабок поблизости, авось поймут’
Грамотний хвіст• 30 ноября 2025
Раніше, як були великі родини по 10 дітей, то часто таке траплялось, що хтось з рідних помирав.
Я знаю історію, де помнрла баба в ніч на весілля в селі. Все готово, шалаш і тд
Бабу поклали в саму холодну кімнату і закрили. І гуляли весілля 2 дні. А на третій поховали бабу
Борисфенка• 30 ноября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Я вам серйозно говорю, відбувається наче якась потустороння маячня. Мені постійно сняться кошмари. Я вже ледве жива, ні сил ні енергії, одні сльози постійно.
В цьому точно не винна бабуся чоловіка, яка померла 10 років тому.
Сходіть до психотерапевта чи цілительницю якусь пошукайте. Все можна змінити, було б бажання.
Ms. Сама прямота• 30 ноября 2025
Автор, а что именно сбылось?
Вот я выделила красным цветом
Вы по прежнему в браке
Смерть в будущем? Так все умрут, но пока что никто не умер
Как легко свою инфантильность переложить на смерть там кого-то
Так что по итогу? Вы дальше ноете и обвиняете?
Или берете жизнь в свои руки и меняете её?
Вот я выделила красным цветом
Вы по прежнему в браке
миссАрфография• 30 ноября 2025
Автор, це вже відбулося і як це змінити/відмінити?
Для чого весь час про це думати?
Здається що вам подобається страждати і накручувати себе, тим більше 10 років вже пройшло, а ви ніяк не заспокоїтеся.
Для чого весь час про це думати?
Радостина• 30 ноября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви вже мабуть це писали тут. Бо читала таку історію.
Грамотний хвіст• 30 ноября 2025
Ответ дляРадостина
Може бути
Бяки-козяки• 01 декабря 2025
Помню тему про свадьбы, там кто то рассказывал, что во время свадьбы умерла бабушка и пока шла свадьба, она лежала в комнате. Вообще тема улетная была, я бы ее сейчас почитала бы.