Просериарила молодость• Изменено 30 ноября 2025
как приструнить бабушку?
Чтобы не вмешивалась в вопросы, которые вне сферы ее компетенции? Уже прямым текстом ей говорили несколько раз, что то, что она хочет или комментирует по поводу нашего ребенка - не ее дело, но она не успокаивается. И вообще тут даже тема не важна, ей дай вмешаться в то, что ее не касается
Цветочница• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Живемо
Тоді не розповідайте їй подробиць свого життя і не буде куди вмішуватися
миссДавеча• 30 ноября 2025
Менше спілкватись і розповідати про свою сімю.
Списуйте трохи на вік і пропускайте повз вух. Хай говорить, а ви робіть своє
Просериарила молодость
• 30 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Вона весь час нав´язаливо коментує. А чого дитина ходить на гуртки, а нащо логопед, а що ви вирішили зі школою? Це по колу питання, не зупиняється.
миссДавеча• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
ну вона звідкись про це знає ...про логопеда, гуртки, що вирішили...
Звідки?!
Цветочница• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Так ви ж їй про це все розповідаєте! Перестаньте їй доповідати про все, в неї не буде тем для обговорення
Просериарила молодость
• 30 ноября 2025
Ответ длямиссДавеча
Звідки?!
Ну йо-майо, звісно, знає. Дитина ж до неї в гості їздить. Дитина розповідає, показує поробки, малюнки, новеньку форму і т.д.
Обстановщица• 30 ноября 2025
Менше спілкуйтеся, не запрошуйте до себе у гості.
Починається по телефону лекція - кажіть, що не потребуєте порад і кладіть трубку.
Це грубо, але пару місяців протриматися у такому режимі і ефект буде.
Цветочница• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Вона з малюнками і формою в гості їздить?
ПироженкА• 30 ноября 2025
Себя приструните
Для начала расскажите что вы из себя представляете, а потом уже дадим совет
А то дети рожают детей, потом ещё кого-то собрались строить, ахаха
Ещё и пользуетесь помощью бабушки и недовольны
Раз не нужно вам свободное бесплатное время то берите платную няню
Просериарила молодость
• 30 ноября 2025
Ответ дляОбстановщица
Я не запрошую її в гості багато років Але дитина час від часу їздить, хоча ми вже значно обмежили це спілкування.
Обстановщица• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Так не возіть до неї дитину, поки бабуля трохи розуму не набереться.
Просериарила молодость
• 30 ноября 2025
Ответ дляПироженкА
Себя приструните
Воспитание ребенка и принятие решений о его образовании - это компетенция родителей, а не бабушек, особенно, если бабушка не специалист.
Просериарила молодость
• 30 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви ж теж точно така як ваша мама. Теж хочете, щоб вона робила так, як хочете ви.
На моє щастя, у мене нормальна мама, яка не втручається у питання виховання дитини)). У пості мова йде не про неї
Обстановщица• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Мало обмежили, раз до бабусі не доходить.
Просериарила молодость
• 30 ноября 2025
Ответ дляПироженкА
Себя приструните
Мы не пользуемся помощью бабушки). Ребенок не остается с ней наедине, всегда есть муж. Это игра в одни ворота - она нам не помогает, но считает себя экспертом по воспитанию детей)).
TANYA 0 0 0 0• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Ну вона ж хоче ’ як краще’, вона життя прожила і краще знає ,а молодьож треба всьому вчити , бо так треба, вона хоче щоб її слухали вважали значущою і потрібною, центром уваги і енциклопедією знань.
Автор вона така є, її не зміниш, ви можете змінити тільки своє відношення до цього і регулювати спілкування
Интимная• 30 ноября 2025
Ответ длямиссДавеча
Звідки?!
Син її мабуть помело. В мене такий. Вдома наче адекватний, як до родичів приїде - мете язиком як хворий. Всі дитячі секрети, всі плани. Іноді думаю, що дебіл.
Цветочница• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Тоді питайте свого чоловіка, чому він зайве плескає язиком.
миссДавеча• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Автор, батьки та бабусі дуже хочуть потрібними, коли ми стаємо старшими. Теж чомусь навчити, це як спосіб підтримки і допомоги. Вони вміють так. Їх не навчили інакше, це друге покоління. Спробуйте це прийняти як факт. Побудуйте діалог в цих розмовах. А якщо їй пояснити для чого це? ну вона не знає, хоче знати. Ще пробуйте переводити теми.
В мене мама така. Нічого не розказую, але вона про всяк випадок повчить жити) Але вона в мене одна залишилась, іноді пропускаю повх, іноді просто кажу - мені набридло це слухати, давай пока.
Просериарила молодость
• 30 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Ну просто поділитись успіхами дитини - а ось Петрик такий гарний малюнок намалював або таке красиве яблучко зліпив, або ще щось - це ж нібито нормальна практика. Тим більше, що з моїми свекрами особливо немає про що говорити, хіба що про побут, про собаку та про дитину.
Просериарила молодость
• 30 ноября 2025
Ответ длямиссДавеча
Ой, ні, це не той варіант .Вона не хоче бути потрібною, вона хоче втручатись у наше сімейне життя. Якщо її попросити про допомогу, то вона відмовить, бо дуже зайнята. А так у неї все житття скандали та втручання в життя сина. Навіть в робочі питання. Вона навіть його речі час від часу обшукує, щоб знайти нову інформацію.
Шкала Радощів• 30 ноября 2025
Моєї бабусі вже немає .
Якби можна було її повернути . Я була б сама щаслива , навіть тому , що вона вмішується куди не треба .Цінуйте те , що маєте .
Цветочница• 30 ноября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Мабуть питання в тому, що то родичі чоловіка, тому у вас і така реакція. Не хоче е, щоб якісь теми обговорювались, то не давайте про це інформацію