Нічна ненажера• Изменено 30 ноября в 14:27

Це радянські установки?

Я ніби не така стара, народилась в 1999 році. Але з дитинства мені закладали близькі, що не можна відпочивати у робочі дні, треба готувати, прибирати, а йти на прогулянку чи кудись з друзями це не норм (хоча в нашій сім´ї працював лише тато, а всі інші шукали собі роботу в будинку чи біля будинку) дуже важлива думка сусідів, не можна поводитись так як хочу, бо що скажуть сусіди. Жінка має у всьому догоджати чоловіку. Купити собі одяг або косметику можна лише найдешевшу. В гостях можна їсти лише дуже мало, бо ще подумають, що я голодна. Це радянські установки?
So_so• 30 ноября в 14:25
Нет. Я 1980 года, не слышала о таком.
Вообще не факт• 30 ноября в 14:26
я 85 - мне такое не внушали
Дадосвидания• 30 ноября в 14:26
Я 75 г.р., у меня таких установок нет
Пацака-задирака• 30 ноября в 14:27
З 1978 ні, такого не було
ротцвеники• 30 ноября в 14:27
Ні, це установки вашої родини. Я 1975 р, в мене вдома таких установок не було. Правда, я з міста, там якось більш байдуже всім, що подумають сусіди.
Зажуженная Жужжа• 30 ноября в 14:28
Нет таких установок и не было
Эта_Шикарна)• 30 ноября в 14:28
Я 1985 - но это все бред
Это установки вашего конкретного окружения
Агент Пинкертона• 30 ноября в 14:29
Это не радянські установки. Это называется лезть в чужую жизнь со своими убеждениями. Равнять всех под одну гребёнку
Вакцениро Вона• 30 ноября в 14:29
так, це совок. На жаль нас такому вчили( 1991
Борець за гаманець• 30 ноября в 14:31
Это ваше местное. Ну или семейное. У нас такого не было.
Дайте вподобайок• 30 ноября в 14:31
Ответ дляВакцениро Вона
Так где ж совок?
Вы 91 года, авторица вообще 99го😁🤣
А тётки сверху 70х-80х
Пишут что у них иначе
vecya• 30 ноября в 14:31
нет, это сугубо вашей семьи
Вакцениро Вона• 30 ноября в 14:31
Ответ дляДайте вподобайок
Так где ж совок?
Вы 91 года, авторица вообще 99го😁🤣
А тётки сверху 70х-80х
Пишут что у них иначе
А батьки наші, які цьому вчили , не з совка?
автор Нічна ненажера • 30 ноября в 14:34
Ответ дляротцвеники
Я народилась у селі, там досі дуже важлива думка сусідів)
Спішу - перекидаюсь• 30 ноября в 14:36
Я 1971 року народження.
Таких комплексів не було ні в мене, ні в моєї мами.
Вона не працювала даже тоді, коли всі були зобов´язані працювати (по її трудовій хтось інший працював).
Пам´ятаю, що труднощі з пронулянками були тільки в той рік, коли Андропов закручував гайки. Мою маму раз зловили в робочий час в кінотеатрі, другий раз - в перукарні.
Так що до смерті Андропова мама старалася не гуляти по Києву і робочі години.
Спішу - перекидаюсь• 30 ноября в 14:36
Ответ дляВакцениро Вона
То у ваших батьків були якісь забобони.
Царівна Жабка• 30 ноября в 14:37
Я 1966 года и такого мне никто не говорил, даже бабушка.
автор Нічна ненажера • 30 ноября в 14:38
Ответ дляЦарівна Жабка
Пам´ятаю якось згодніла і трохи більше з´їла в гостях. То так отримала від мами та бабусі, що я ніби з голодного краю, як мені не соромно.
Горня капучіно• 30 ноября в 14:40
Мама про соседей такое говорила. Что шторы и жалюзи у меня должны в 7-8 утра уже открыты , так как соседи идут на работу и могут подумать что я отдыхаю ещё или сплю (это она мне в 2015 году говорила) 🤣
MacOS-ница• 30 ноября в 14:40
Нет,это тараканы вашей семьи
автор Нічна ненажера • 30 ноября в 14:40
Ответ дляГорня капучіно
Оо, пам´ятаю і таке)
А ще коли в сусідів були штори затягнуті, то мама і бабуся казали, скільки можна спати, ледащі.
Царівна Жабка• 30 ноября в 14:41
Ответ дляНічна ненажера
Меня наоборот, все откармливали, тк была тощенькая, и родители, и те, у кого были в гостях, уговаривали что-то съесть.
Дюймовочка• 30 ноября в 14:42
Це кончєні установки нещасних людей, я 88 року, хрєн мені щось навʼяжеш
автор Нічна ненажера • 30 ноября в 14:42
Ответ дляЦарівна Жабка
Це Ви?) така ділова на фото☺️
Дюймовочка• 30 ноября в 14:43
Ответ дляНічна ненажера
Вам вона важлива?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 ноября в 14:43
теперь вдохните свободно- вы в свободной стране и в том возрасте, когда можно делать все!
автор Нічна ненажера • 30 ноября в 14:43
Ответ дляДюймовочка
Вам вона важлива?
Ні))
Я там давно не живу.
Дюймовочка• 30 ноября в 14:44
Ответ дляНічна ненажера
Ні))
Я там давно не живу.
Ну то і забийте
Борець за гаманець• 30 ноября в 14:49
Ответ дляГорня капучіно
У мужа в селе до сих пор не вешают белье на улицу в воскресенье, потому что стирать нельзя в воскресенье, вдруг кто-то увидит. Помню вывесила шмотки малой, она ползала, а у них полы крашеные ещё, приходилось стирать каждый день. То так получила от свекра прозрела и офигела.
Svitlo_• 30 ноября в 14:50
Ответ дляSo_so
Нет. Я 1980 года, не слышала о таком.
Я ще старша. Ніхто так не аиховував.