Бла бла бла• 30 ноября 2025

Рекуператори: так чи ні?

Хочу почути відгуки про рекуператори, чи задоволені ви ними? Які плюси та мінуси, на що звернути увагу?
Розвідка Маші• 30 ноября 2025
Краще ніж без них
Але шумні , обмерзають , потрібно в кожну кімнату
Ми робимо повноцінну приточну - витяжну вентиляцію
Король дивана• 30 ноября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Краще ніж без них
И в стене дырку делать
Почемучечка• 30 ноября 2025
Геморрой
Виправлялочка• 30 ноября 2025
Шум есть, это недостаток. Но есть свежий воздух без открывания на проветривание, соответсвенно зимой без выпускания холодного воздуха, рекуператор подогревает входящий поток. Там есть фильтр, который задерживает пыль. С ними решается вопрос сырости и плесени.
Кудрі кручу сама• 30 ноября 2025
Есть смысл его ставить если квартира из переделанной общаги, без вентиляции. В остальных случаях бесполезная штука.
И__р__и__н__а• 01 декабря 2025
Подскажите, а гарь, смог хоть чуть чуть убирает ?
Панна Кота• 01 декабря 2025
У нас він встановлений. В мене до нього не однозначне ставлення. Наче і добре що є, приток свіжого повітря. Але є шум. Під час сильного дощу з нього тікла вода по шпалерах, це було пару разів за 6 років, мабуть вітер задував. Коли він включений в холодну пору року, то я не можу знаходитись біля нього, мені холодно. Він у нас встановлений на лоджії і там стоїть мій стіл де я працюю, то місце не вдале. Короче кажучі є певні переваги і певні недоліки.
автор Бла бла бла • 02 декабря 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Краще ніж без них
Потрібно подумати, можливо нам теж краще буде вентиляція
автор Бла бла бла • 02 декабря 2025
Ответ дляПанна Кота
Дякую, що поділилися відгуком. Думаю якщо наважимось ставити, то потрібно як мінімум продумати де краще, щоб меньше шумів