Мальдивирую• 01 декабря 2025
Де знайти взуття Superfit 35 розміру
Або порадьте на заміну гарну фірму. Поки що Superfit для дитини найзручніші, особливо модель Snowcat, але її взагалі ніде не можу знайти. Можливо є якісь магазини, де можна замовити?
Олх, продавалку уже перешерстила
Мальдивирую
• 01 декабря 2025
Ответ дляБанка з медом
Правда, Сноукет я дуже давно брала, останні роки купувала Хаскі.
Чомусь донечці Хаскі не дуже зручні були (минулого року такі купувала)
Мальдивирую
• 01 декабря 2025
Ответ дляБанка з медом
Я завжди на кідстаффі купувала. Немає там?
Не знайшла. Теж тут купувала або олх
Мальдивирую
• 01 декабря 2025
Ответ дляТимаша
Зверніться до продавця kіddistep. Можливо у неї є в продажу але в продавалку ще не виставлені. Або порадить іншу модель. Я постійно у неї замовляла взуття дітям - сервіс на ріані.
Дуже дякую за пораду. Напишу ✍️
Банка з медом• 01 декабря 2025
Ответ дляМальдивирую
Хаскі на більш широку ногу, ніж Сноукет.
У мене сини, ступні досить широкі, їм Хаскі якраз.