Шопингмонстр• 01 декабря в 08:08
Куртка без антиветрової планки
Придбала в кінці минулого сезону по знижках і якось прогавила цей момент. Може є якийсь лайфхак на такий випадок чи тільки викинути?
ЯяяКакаджамбо• 01 декабря в 08:10
Вона на гудзиках?
Бо, якщо на блискавці, то не задує вам тули торнадо.
Шопингмонстр
• 01 декабря в 08:11
Ответ дляЯкаКраля
Сильно задуває?
Та якось дискомфортно
, особливо клли вітряно, тим паче що я вниз не люблю тепло одягатись.
Шопингмонстр
• 01 декабря в 08:12
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вона на гудзиках?
Та ні на блскавці, але таки пропускає, сама не думала, що це настільки проблемою може бути
ЯяяКакаджамбо• 01 декабря в 08:12
Ответ дляШопингмонстр
Та якось дискомфортно
Вона у вас ще й топом до талії.
Тоді, так! Планка обов´язково треба, вона зігріє.
ЯяяКакаджамбо• 01 декабря в 08:13
Ответ дляШопингмонстр
Проблему можна вирішити, якщо йти проти вітпу спиною.
Укр_жіночка• 01 декабря в 08:22
Планки нет сверху изделия, так может она есть внутри, под молнией? Бывает и такое.
Шопингмонстр
• 01 декабря в 08:29
Ответ дляУкр_жіночка
Нет конечно, в том то и дело
Пополняю_Карму• 01 декабря в 08:29
я такое дело просто решила концами шарфа, он у меня длинный, под молнией перекрывает четко, разница с/без шарфа ощутимая
Трактор Віка• 01 декабря в 08:48
А чому викидати? Доведеться купити ще одну, а цю носити коли немає вітру