Попа как у Кардашьян• 01 декабря в 09:52

Що таке паракератоз шийки? По простому

Злала пап-тест. Написано онко-зміни негативно. Лікарю показала. Сказала все добре.
Зараз скидала ще іншому лікарю, це вже тиджень як аналіз є. І розгледіла коментар «ознаки паракератозу». Прочилала ШІ, нічо не зрозуміла. Це хвороба? (Був вакуум в жовтні. Написано що після такого втручання цей недуг буває). Воно з часом «загоїться»?
автор Попа как у Кардашьян • 01 декабря в 09:53
Пап здала в рамках раз на рік, плюс сказали перед встановленням Мірени його зробити. Щоб не було дисплазій чи чого похлєщє. А тут виявили паракератоз.
маринабаранова• 01 декабря в 09:59
Это - реакция на недавнюю травму слизистой матки. После аборта или установки спирали. Со временем должно нормализоваться.
Наблюдайтесь у врача.
автор Попа как у Кардашьян • 01 декабря в 10:06
Ответ длямаринабаранова
Наблюдайтесь у врача.
Жесть. Добре, зрозуміла
Це не перешкода щоб в наступному циклі мені встановили ВМС? Місячні були не шуточні. Другі такі я не хочу, хочу їх пережить і встановити
маринабаранова• 01 декабря в 11:50
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Жесть. Добре, зрозуміла
После установки ВМС- месячные всегда более обильные, чем раньше были.
автор Попа как у Кардашьян • 01 декабря в 14:31
Ответ длямаринабаранова
Ну що Ви таке говорите. У мене всі ходять, ватку умовну собі підклали, та й хватить